08 Вересня, 2021 р., 15:46
8 вересня  2021 року в  залі засідань Лютенської сільської ради  під головуванням сільського голови Володимира Омельченка  відбулося розширене засідання постійних комісій сільської ради, на яких обговорювалися  проєкти  рішень  чергової восьмої  сесії  Лютенської сільської ради восьмого скликання .
02 Вересня, 2021 р., 15:41
Напередодні  професійного свята -  Дня  підприємця  в Україні (перша неділя вересня)   Лютенський сільський голова Володимир Омельченко   вручив  Подяку та подарунок  від  Фонду підтримки підприємництва  Петрівсько –Роменської  сільської ради,  з яким співпрацює і наша громада, приватному підприємцю Приходько Людмилі Василівні – за  сумлінну працю, активну громадську позицію,значний особистий внесок у розвиток підприємництва в Лютенській територіальній громаді.
31 Серпня, 2021 р., 15:28
31 серпня  2021 року в актовій залі Лютенської  сільської  ради  відбулося засідання робочої групи з розробки  Стратегії розвитку Лютенської сільської територіальної громади на період до 2027 року.
31 Серпня, 2021 р., 08:00
Шановний  Миколо Олександровичу! Від депутатського корпусу Лютенської сільської ради восьмого скликання та від себе особисто вітаю Вас із днем народження.
30 Серпня, 2021 р., 16:09
30 серпня 2021 року в приміщенні відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Лютенської сільської ради відбулася серпнева нарада директорів закладів загальної середньої освіти та директорів закладів дошкільної освіти Лютенської територіальної громади. На нараду був запрошений сільський голова Омельченко Володимир Іванович.
30 Серпня, 2021 р., 11:31
29 серпня  - День  пам'яті  захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність,  суверенітет   і  територіальну  цілісність України.
20 Серпня, 2021 р., 13:42
        Напередодні   святкування  Дня  Незалежності   України  Лютенський сільський   голова   Володимир  Омельченко  передав  вітання  голови Миргородської  районної   ради   Наталії   Гирки та вручив Почесну грамоту  Миргородської  районної  ради   Григорію  Копкові , депутату Лютенської сільської ради, директору виробничого підрозділу ВП « ім.Шевченка» ТОВ  «Агрофірма ім.Довженка».
20 Серпня, 2021 р., 13:33
   19 серпня,  з метою  перейняття  досвіду   виконавчий   комітет, старости та адміністратори старостинських округів  Лютенської   сільської ради на чолі із сільським головою Володимиром Омельченком   побували в  Опішнянській  селищній  раді.