Стратегія розвитку

02 Листопада, 2021 р., 15:23
Рішення Лютенської сільської ради (Про затвердження Стратегії розвитку Лютенської сільської територіальної громади на період до 2027 року)
09 Липня, 2021 р., 13:28
На виконання Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», з метою одержання та врахування пропозицій і зауважень від громадськості, виконавчий комітет Лютенської сільської ради оприлюднює Заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Стратегії розвитку Лютенської сільської територіальної громади на період до 2027 року.
01 Липня, 2021 р., 09:25
Виконавчий комітет Лютенської сільської ради  розробляє Стратегію розвитку Лютенської  сільської територіальної громади  на період до 2027 року (далі – Стратегія). Найважливішим етапом розробки Стратегії є пропозиції з боку представників громади (юридичних та фізичних осіб) щодо ідей проєктів, які дозволять сформувати операційну частину Стратегії. Ідеї проєктів буде відібрано та проаналізовано робочою групою з розробки Стратегії. За результатами цієї роботи будуть визначені джерела фінансування найважливіших для громади проєктів.
21 Травня, 2021 р., 09:50
20 травня  2021 року в актовій залі Лютенської  сільської  ради  відбулося перше засідання робочої групи з розробки  Стратегії розвитку Лютенської територіальної громади на 2022-2027 роки.