A A A K K K
для людей із порушенням зору
Лютенська сільська рада
Полтавська область, Миргородський район

Безоплатна правова допомога

Кому з підприємців не потрібно встановлювати касові апарати?

Касовий апарат, або реєстратор розрахункових операцій (РРО) – це електронний пристрій, який фіксує продаж товарів чи послуг, та передає відповідну інформацію до фіскальних органів. РРО можуть бути апаратними (звичайний касовий апарат) та програмними (спеціальна програма яка встановлюється на смартфон, планшет, чи комп’ютер). Зручність останнього полягає у тому, що для його використання не потрібно придбавати спеціального обладнання.

08:41:22 25.09.2023

Компенсація витрат за працевлаштування осіб з інвалідністю

29 серпня 2023 року набула чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2023 року №893 «Деякі питання надання роботодавцям компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю», якою було затверджено порядок надання роботодавцям компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю.

08:40:41 25.09.2023

Звузилося коло осіб, які мають право на  отримання відстрочки від мобілізації

      У зв’язку із змінами, які було внесено до ст. 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» у громадах  з’явилося безліч питань щодо того, як нововведена норма застосовується на практиці. Тому фахівці системи безоплатної правової допомоги вирішили проаналізувати законодавчі норми з цього питання та ознайомити з ними громадян. 

15:24:18 19.07.2023

Як припинити платити аліменти, якщо дитина почала проживати з вами?

Дедалі частіше трапляються випадки, коли дитина, на утримання якої один з батьків сплачував аліменти, змінює своє місце проживання та може жити з тим із батьків, з якого за рішенням суду стягувались аліменти. Такі обставини потребують вчинення певних дій від платника аліментів, адже припинення стягнення останніх не відбувається автоматично.

09:53:07 10.07.2023

Постраждалі від сексуального насильства під час війни та домашнього насильства можуть отримати безоплатну правову допомогу від держави

Система безоплатної правової допомоги (БПД) запускає інформаційну кампанію про допомогу постраждалим від насильства. Кампанія складатиметься з двох частин: підтримка у випадках сексуального насильства, пов’язаного зі збройною агресією росії проти України та допомога постраждалим від домашнього насильства.

08:38:51 06.06.2023

ПОРЯДОК ВІДНОВЛЕННЯ ДОКУМЕНТІВ що підтверджують право власності на нерухоме майно

Відповідно до загальних засад цивільного законодавства право власності та інші речові права на нерухомі речі, обтяження цих прав, їх виникнення, перехід і при- пинення підлягають державній реєстрації. Державна реєстрація прав — це офіційне визнання і підтвердження дер- жавою фактів набуття, зміни або припинення речових прав на нерухоме майно, обтяжень таких прав шляхом внесення відповідних відомостей до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (далі — Державний реєстр).

11:12:14 22.05.2023

В Україні електричні самокати та моноколеса визнали транспортними засобами: що зміниться для їх власників та учасників дорожнього руху

Законом України «Про деякі питання використання транспортних засобів, оснащених електричними двигунами, та внесення змін до деяких законів України щодо подолання паливної залежності і розвитку електрозарядної інфраструктури та електричних транспортних засобів» від 24.02.2023 № 2956-IX електричні самокати та моноколеса визнані транспортними засобами. Тепер особи, які керують електротранспортом вважатимуться водіями. Відповідно події за участю електричних самокатів та моноколіс, пов’язані із контактуванням з іншими учасниками дорожнього руху, визнаються дорожньо-транспортними пригодами. У названому документі вводиться визначення різних видів автотранспорту, що працює на альтернативному паливі.

12:42:12 17.05.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора