Безоплатна правова допомога

Особливості запровадження Е-лікарняних

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 328 затверджено Порядок організації ведення Електронного реєстру листків непрацездатності та надання інформації з нього.

11:15:25 07.10.2021

Безпека та страхування в туризмі

Чи любите Ви подорожувати? Можливо, це подорож нашою багатогранною та цікавою Україною, а може - це заморські країни зі своїм унікальним колоритом? Незалежно від того, плануєте Ви подорож, або тільки повернулись, дана стаття обов’язково стане Вам у нагоді.

11:14:29 07.10.2021

Як вчинити, якщо діями одного з власників квартир багатоквартирного будинку порушено цілісність несучої конструкції та заподіяно шкоду іншим співвласникам будинку

Пошкодження несучої конструкції є порушенням прав кожного зі співвласників багатоквартирного будинку, незалежно від місця розташування квартири в будинку, адже в будь-якому випадку пошкодженим є спільне майно. Пред’явити претензії з відповідними вимогами до особи, що пошкодила несучі конструкції будинку має право кожен співвласник, а також ОСББ: як у позасудовому, так і в судовому порядку.

14:51:45 01.09.2021

Отримання одноразової грошової допомоги на дітей з багатодітних малозабезпечених сімей для підготовки до навчального року у сумі 2000 гривень на кожну дитину

Щоб отримати відповідну одноразову грошову допомогу від держави  багатодітна сім’я повинна станом на 1 серпня 2021 року одержувати державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям.

14:51:34 01.09.2021

Спрощення процедури факту народження або смерті особи на тимчасово окупованій території України

Громадянам України, які проживають на тимчасово окупованих територіях, доволі часто доводиться стикатися з різноманітними проблемами, які стосуються підтвердження факту народження чи смерті на тимчасово окупованих територіях.

09:55:58 21.07.2021

«Електронний суд» – що це таке?

Стрімкий розвиток цифрових технологій відкрив для людей безліч можливостей, які реально спрощують вирішення широкого спектру питань, які виникають чи не щодня. Всі, мабуть, вже і забули про довгі телефонні дроти по квартирі, довжелезні черги в поліклініках, касах, магазинах, державних та комунальних установах.

15:42:23 24.06.2021

ЯК НЕ ДОПУСТИТИ ЗАНИЖЕННЯ СТРАХОВОГО ВІДШКОДУВАННЯ У РАЗІ ДОРОЖНЬО-ТРАНСПОРТНОЇ ПРИГОДИ?

Страхові компанії мають тенденцію значно занижувати суму страхового відшкодування при виникненні дорожньо-транспортної пригоди (далі – ДТП), тим самим заощаджуючи на витратах.

14:02:33 30.03.2021