Безоплатна правова допомога

Запрошуємо на презентацію результатів дослідження рівня знань землевласників та землекористувачів окремих аспектів земельного законодавства

23 грудня 2021 року об 11:00 відбудеться онлайн-презентація результатів соціологічного дослідження рівня знань землевласників та землекористувачів окремих аспектів земельного законодавства.

08:32:38 24.12.2021

Журналістам – про земельні проблеми та їх вирішення

Про все це представники ЗМІ мали можливість дізнатися під час престурів на тему «Надання безоплатної правової допомоги у сфері земельних відносин», що відбулися протягом жовтня та листопада у п’яти регіонах України – Миколаївській, Запорізькій, Полтавській, Волинській та Кіровоградській областях.

15:39:02 16.12.2021

Причини, наслідки та відповідальність за вчинення домашнього насильства

Домашнє насильство у нашому суспільстві, на превеликий жаль, продовжує своє існування. За офіційними даними протягом минулого року було зафіксовано більше 200 тисяч звернень щодо вчинення насильства в сім’ї до установ, що протидіють даному явищу. Така ж невтішна картина залишається і сьогодні.

08:14:48 09.12.2021

Порядок встановлення факту проживання однією сім`єю

Відповідно до статті 74 Сімейного кодексу України, якщо жінка та чоловік проживають однією сім`єю, але не перебувають у шлюбі між собою, майно, набуте ними за час спільного проживання, належить їм на праві спільної сумісної власності, якщо інше не встановлено письмовим договором між ними. На майно, що є об`єктом спільної сумісної власності жінки та чоловіка, які не перебувають у шлюбі між собою або в будь-якому іншому шлюбі, поширюються положення глави 8 цього Кодексу.

13:41:18 03.11.2021

Спадкування - право, а не обов'язок. Чи може спадкоємець відмовитися від прийняття спадщини?

З моменту відкриття спадщини у спадкоємців постає питання: як правильно та швидко оформити свої спадкові права? Однак, іноді у спадкоємців виникають життєві обставини, за яких прийняття спадщини є недоцільним.

15:11:55 19.10.2021

Особливості запровадження Е-лікарняних

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 328 затверджено Порядок організації ведення Електронного реєстру листків непрацездатності та надання інформації з нього.

11:15:25 07.10.2021