КЗ ЦНСП

Галузь діяльності

Дроботя Тетяна Дмитрівна

15

1. Надання соціальної допомоги без забезпечення проживання для осіб похилого віку та інвалідів (основний).

2. Надання іншої соціальної допомоги без забезпечення проживання, н.в.і.у.

Детальна інформація про юридичну особу

Назва атрибута

Значення

Найменування юридичної особи, у тому числі скорочене (за наявності)

Комунальний заклад "Центр надання соціальних послуг" виконавчого комітету Лютенської сільської ради (КЗ ЦНСП виконавчого комітету Лютенської сільської ради)

Організаційно-правова форма

КОМУНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД)

Назва юридичної особи

Ідентифікаційний код юридичної особи

44422991

Місцезнаходження юридичної особи

Україна, 37353, Полтавська обл., Миргородський р-н, село Лютенька, вул.Думенка Леоніда, будинок 7

Перелік засновників (учасників) юридичної особи: прізвище, ім'я, по батькові (за наявності), країна громадянства, місце проживання, якщо засновник – фізична особа; найменування, країна резидентства, місцезнаходження та ідентифікаційний код, якщо засновник – юридична особа; інформація про встановлення вимоги нотаріального засвідчення справжності підпису під час прийняття рішень з питань діяльності юридичної особи та/або вимоги нотаріального посвідчення правочину, предметом якого є частка учасника у статутному (складеному) капіталі (пайовому фонді) юридичної особи; розмір частки засновника (учасника)

ЛЮТЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА, Код ЄДРПОУ:21051160, Країна резидентства: Україна, Місцезнаходження: Україна, 37353, Полтавська обл., Гадяцький р-н, село Лютенька

Види діяльності

88.10 Надання соціальної допомоги без забезпечення проживання для осіб похилого віку та інвалідів (основний) 88.99 Надання іншої соціальної допомоги без забезпечення проживання, н.в.і.у.

20 Березня, 2023 р., 16:03
Інформаційна довідка про діяльність комунального закладу