Пошук

Протидія торгівлі людьми та насильству

10 Квітня, 2024 р., 16:07
В Україні створили мобільний застосунок для жінок, що постраждали від домашнього або гендерно зумовленого насильства, або перебувають у групі ризику. Застосунок створено у співпраці з Міністерством Внутрішніх Справ України та Національною Поліцією за підтримки уряду Великої Британії.
02 Квітня, 2024 р., 15:56
       Домашнє насильство – діяння (дії або бездіяльність) фізичного, сексуального, психологічного або економічного насильства, що вчиняються в сім’ї чи в межах місця проживання або між родичами, або між колишнім чи теперішнім подружжям, або між іншими особами, які спільно проживають (проживали) однією сім’єю, але не перебувають (не перебували) у родинних відносинах чи у шлюбі між собою, незалежно від того, чи проживає (проживала) особа, яка вчинила домашнє насильство, у тому самому місці, що й постраждала особа, а також погрози вчинення таких діянь (відповідно до п. 3 ч. 1 статті 1 розділу І ЗУ «Про запобігання та протидію домашньому насильству»).
26 Лютого, 2024 р., 10:14
Змушені шукати роботу в чужому місті або за кордоном? Дізнайтеся, як не стати жертвою примусової праці
12 Січня, 2024 р., 13:49
        На виконання листа Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини від 26.12.2023 року № 12422.2/23/44.3 Департамент соціального захисту населення Полтавської обласної військової адміністрації надсилає щорічну доповідь «Про стан додержання та захисту прав і свобод людини і громадянина України у 2022 році» метою якої є забезпечення надання інформаційних роз’яснень для осіб, які перебували у полоні в окупаційних військ стосовно можливості подання заяви для встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми.  
06 Грудня, 2023 р., 14:25
                     У закладах освіти Лютенської громади, а саме Лютенському ліцеї ім. М.Л. Величая та Соснівській гімназії, фахівцем з соціальної роботи комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» виконавчого комітету Лютенської сільської ради Царицан Н.В. спільно з начальником служби у справах дітей виконавчого комітету Лютенської сільської ради Підгайною І.О. було проведено Інформаційну кампанію з нагоди Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».
29 Листопада, 2023 р., 11:37
Хоча воно і не залишає видимих слідів, але такий вид насильства завдає людині внутрішніх страждань, провокує психологічні травми та навіть може призвести до хронічної депресії або посттравматичного стресового розладу.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора