Протидія торгівлі людьми та насильству

10 Квітня, 2024 р., 16:07
В Україні створили мобільний застосунок для жінок, що постраждали від домашнього або гендерно зумовленого насильства, або перебувають у групі ризику. Застосунок створено у співпраці з Міністерством Внутрішніх Справ України та Національною Поліцією за підтримки уряду Великої Британії.
02 Квітня, 2024 р., 15:56
       Домашнє насильство – діяння (дії або бездіяльність) фізичного, сексуального, психологічного або економічного насильства, що вчиняються в сім’ї чи в межах місця проживання або між родичами, або між колишнім чи теперішнім подружжям, або між іншими особами, які спільно проживають (проживали) однією сім’єю, але не перебувають (не перебували) у родинних відносинах чи у шлюбі між собою, незалежно від того, чи проживає (проживала) особа, яка вчинила домашнє насильство, у тому самому місці, що й постраждала особа, а також погрози вчинення таких діянь (відповідно до п. 3 ч. 1 статті 1 розділу І ЗУ «Про запобігання та протидію домашньому насильству»).
26 Лютого, 2024 р., 10:14
Змушені шукати роботу в чужому місті або за кордоном? Дізнайтеся, як не стати жертвою примусової праці
12 Січня, 2024 р., 13:49
        На виконання листа Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини від 26.12.2023 року № 12422.2/23/44.3 Департамент соціального захисту населення Полтавської обласної військової адміністрації надсилає щорічну доповідь «Про стан додержання та захисту прав і свобод людини і громадянина України у 2022 році» метою якої є забезпечення надання інформаційних роз’яснень для осіб, які перебували у полоні в окупаційних військ стосовно можливості подання заяви для встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми.
06 Грудня, 2023 р., 14:25
                     У закладах освіти Лютенської громади, а саме Лютенському ліцеї ім. М.Л. Величая та Соснівській гімназії, фахівцем з соціальної роботи комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» виконавчого комітету Лютенської сільської ради Царицан Н.В. спільно з начальником служби у справах дітей виконавчого комітету Лютенської сільської ради Підгайною І.О. було проведено Інформаційну кампанію з нагоди Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».
29 Листопада, 2023 р., 11:37
Хоча воно і не залишає видимих слідів, але такий вид насильства завдає людині внутрішніх страждань, провокує психологічні травми та навіть може призвести до хронічної депресії або посттравматичного стресового розладу.