09 Травня, 2021 р., 10:48
У Рашівському  старостинському окрузі привітали Кириєнко Світлану Леонтіївну -матір загиблого учасника АТО Юрія Кириєнка, вітали  староста Рашівського старостинського округу Грінько Руслан, адміністратор Ярошенко Олена, інспектор Здоренко Лідія.
08 Травня, 2021 р., 09:00
 У рамках  святкування    Дня  Пам'яті та примирення  та Дня   Перемоги  над  нацизмом  у  Другій світовій  війні  в Лютенській  територіальній громаді відбувся  ряд заходів,  присвячених цим знаменним  дням.
23 Квітня, 2021 р., 12:33
        23 квітня   працівники   виконавчого комітету  Лютенської  сільської ради  долучилися  до Всеукраїнської  акції з благоустрою та озеленення  .
22 Квітня, 2021 р., 19:27
22 квітня  2021 року в  залі  Лютенського сільського Будинку культури, із дотриманням карантинних вимог,  відбулося пленарне засідання п'ятої сесії  Лютенської  сільської ради восьмого скликання.  Участь у сесії взяли  21 депутат  із 22 обраних .
16 Квітня, 2021 р., 18:29
16 квітня 2021 року в  залі засідань Лютенської сільської ради    відбувся конкурс на заміщення вакантної посади начальника служби у справах дітей виконавчого комітету Лютенської  сільської ради ( відповідно до  розпорядження   сільського голови  Омельченка В.І.    від   16.03.2021     № 16-ОД). Участь у конкурсі взяли два кандидати – Хоменко С.О. та Христенко О.С.
13 Квітня, 2021 р., 07:20
Шановний Володимире  Івановичу!   Вітаємо Вас із Днем народження! Бажаємо енергійності, стійкості духу, наснаги, реалізації планів та нових ідей. Нехай успіх завжди буде на Вашому боці, а будь-яка справа має позитивний результат! Нехай рік наступний буде надзвичайно ефективним та таким, що закарбується в пам’яті добрими справами. Нехай кожного дня Вас супроводжує вдача. Нехай і надалі Вам вдається наповнювати життя краю добрими справами!   З повагою Виконавчий  комітет та депутатський  корпус    Лютенської   сільської  ради восьмого скликання     .
09 Квітня, 2021 р., 14:06
09 квітня 2021 року в  залі засідань Лютенської сільської ради  під головуванням сільського голови Володимира Омельченка  відбулося розширене засідання постійних комісій сільської ради, на яких обговорювалися перспективи ремонту доріг  та інші нагальні питання Лютенської територіальної громади.