A A A K K K
для людей із порушенням зору
Лютенська сільська рада
Полтавська область, Миргородський район

Соціальний захист

Платформа єДопомога

Платформа єДопомога допомагає кожному, хто постраждав від російської агресії. На платформі можна дізнатися, як отримати гроші від держави, залишити заявку на допомогу або запропонувати підтримати інших у забезпеченні продуктами харчування, одягом, ліками тощо. Платформа дозволяє громадянам (реципієнтам допомоги) швидко зареєструватися та залишити свою заявку на допомогу. Вона може включати водночас продукти харчування, засоби гігієни, ліки тощо. Також, зі свого боку на платформі реєструються благодійники.

15:31:12 04.05.2022

Як отримати компенсацію на оплату комунальних послуг за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб

Інформуємо громадян щодо отримання компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг

16:12:31 08.04.2022

Інформуємо, що Кабінетом Міністрів України прийнято Постанову від 19 березня 2022 р. №333

Інформуємо, що Кабінетом Міністрів України прийнято Постанову від 19 березня 2022 р. №333 "Про затвердження Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану і не отримують щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.

16:02:55 07.04.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора