Пошук

Новини

20 Лютого, 2024 р., 16:51
Днями у межах Вільнюської декларації G7 було підписано ще дві безпекові угоди між Україною та Францією та між Україною й Німеччиною. Трохи раніше – з Великою Британією.
13 Лютого, 2024 р., 16:27
Робоча група «Прозорість і підзвітність» продовжує реагувати на публікації в медіа щодо проведення закупівель на Полтавщині.
12 Лютого, 2024 р., 13:16
Онлайн-школа з вивчення англійської мови All Right відкрила безоплатний доступ для українських дітей віком від 4 до 12 років. У межах мовної програми Future Perfect школа надасть доступ до освітніх можливостей на два роки. Це допоможе більшій кількості дітей опанувати англійську мову та розширить перспективи їхнього розвитку й самореалізації. 
07 Лютого, 2024 р., 11:17
6 лютого відбулось перше засідання Координаційного штабу з питань приведення об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту як таких, що мають стратегічне значення для забезпечення захисту населення, у належний стан.
01 Лютого, 2024 р., 09:38
Асоціація благодійників України та Оргкомітет Національного конкурсу «Благодійна Україна» оголошують 17-тий конкурс із відзначення доброчинних ініціатив України – Національний конкурс «Благодійна Україна-2023». Вдруге за свою історію, конкурс проходитиме під девізом «Благодійність на захисті України». Понад півтора року ми живемо в умовах повномасштабної війни. Всі українці з різних областей та з-за кордону об’єдналися задля допомоги один одному в боротьбі зі спільним ворогом.
26 Січня, 2024 р., 08:18
Від депутатського корпусу Лютенської сільської ради восьмого скликання та від себе особисто вітаю Вас із днем народження. Нехай Вам завжди посміхається удача, а поставлені цілі якнайшвидше втілюються в життя. Бажаю благополуччя, міцного здоров'я, внутрішньої опори, гармонії в сім'ї, турботи та підтримки близьких, а також сонця у душі та безмежного добра! Миру нам і Перемоги!
25 Січня, 2024 р., 14:28
 25 січня 2023 року у приміщенні Лютенського сільського будинку культури відбулися громадські слухання по питанню  розгляду проєкту рішення Лютенської  сільської ради «Про припинення діяльності  комунального  закладу дошкільної освіти «Фіалка» с. Лютенька шляхом його  ліквідації». На громадські слухання зареєструвалися  35 осіб. 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора