A A A K K K
для людей із порушенням зору
Лютенська сільська рада
Полтавська область, Миргородський район

Новини

Дата: від до Скинути

Ініціатива Президента Украіїни

UNITED24 — ініціатива Президента України Володимира Зеленського. Завдання фандрейзингової платформи — стати головним вікном для збору пожертв на підтримку Украіїни. Кошти надходять на рахунки Національного банку України та спрямовуються профільними міністерствами на найголовніші потреби за трьома напрямами:

11:40 29.06.2022

Нова пошта і Дія.Бізнес запускають безоплатну логістичну допомогу з релокації бізнесу

Центр підтримки підприємців Дія.Бізнес в Ужгороді оголошує старт спільного проєкту з Новою поштою щодо логістичної допомоги бізнесу в перевезенні обладнання чи продукції під час релокації.  

08:18 27.06.2022

День захисту дітей

         У рамках  відзначення  Міжнародного дня  захисту  дітей   Лютенський сільський голова Володимир Омельченко, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету сільської ради Наталія Романенко, директор Лютенського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Олексій Гринь, старости  Рашівського, Лисівського, Соснівського старостинських округів  Руслан  Грінько ,Наталія Фесик  та Наталія Рибалка   передали майбутнім першокласникам громади та дітям внутрішньо переміщених      осіб,  які навчаються в школах громади,   подарунки від  НАК « Нафтогаз України».

10:40 01.06.2022

З Всесвітнім днем сімейного лікаря

З Всесвітнім днем сімейного лікаря від щирого серця вітаємо сімейних лікарів Лютенської територіальної громади Кереченко Олександра Миколайовича та Кереченко Ілону Вікторівну. Бажаємо не тільки дбати про здоров'я оточуючих, а й берегти своє. Нехай довге життя обдарує Вас щасливими моментами і приємними спогадами, розумінням і вдячністю людей. Успіхів у Вашій справі і гарного настрою!

11:03 19.05.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора