A A A K K K
для людей із порушенням зору
Лютенська сільська рада
Полтавська область, Миргородський район

Новини

Дата: від до Скинути

1 жовтня -День захисників та захисниць України

1 жовтня -День захисників та захисниць України, День українського козацтва та Покров Пресвятої Богородиці. Це свято безмежної подяки всім захисникам та захисницям України, і всім тим, хто боронить Україну, дарують своєму народові мирне майбутнє. Це свято всієї України!

23:37 30.09.2023

Комунальним закладом «Центр надання соціальних послуг» виконавчого комітету Лютенської сільської ради проведено акцію до Міжнародного дня людей похилого віку

1 жовтня відзначається Міжнародний День людей похилого віку та День ветерана. Цей день вже став чудовою традицією у нашій країні і свідчить про велику повагу до людей старшого покоління.

23:34 30.09.2023

Заробили понад 2 млн гривень на «працевлаштуванні» людей за кордоном: кіберполіція викрила організовану групу шахраїв

Зловмисники пропонували громадянам внести передоплату за надання послуг із працевлаштування за кордоном. У такий спосіб вони ошукали понад 180 осіб. Фігурантам повідомлено про підозру.

13:50 28.09.2023

Всеукраїнський конкурс наукових робіт серед молоді імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики»

Оголошено ІІ Всеукраїнський конкурс наукових робіт серед молоді імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики».

15:00 18.09.2023

Запрошуємо пройти анонімне опитування щодо дотримання правил дорожнього руху

Відділ кримінологічних досліджень Інституту вивчення проблем злочинності ім. академіка В.В. Сташиса здійснює розробку фундаментального дослідження «Стратегія запобігання правопорушенням у сфері безпеки дорожнього руху та експлуатації транспорту в Україні».

15:00 18.09.2023

 80-та річниця визволення  

      Сьогодні, 11 вересня 2023 року,  минає 80 -та річниця  визволення сіл Лютенька,  Лисівка,  Рашівка, Соснівка від німецько - фашистських загарбників.

09:49 11.09.2023

Андрій Єрмак провів засідання президії Конгресу місцевих та регіональних влад у новому форматі – Херсонщина стала пілотним регіоном

За дорученням Президента України відбулося розширене засідання президії Конгресу місцевих та регіональних влад під головуванням керівника Офісу Глави держави Андрія Єрмака. Захід провели у новому форматі безпосереднього спілкування з представниками територіальних громад регіонів нашої країни, першим із яких стала Херсонщина.

10:37 01.09.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора