Оголошення

Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України!

Найбільш значущим заходом, спрямованим на формування в інтелектуально обдарованої учнівської молоді елементів наукового світогляду є Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Саме Мала академія наук покликана формувати в учнів уміння та навички культури наукового дослідження.

08:43:59 17.02.2022

«Гадяцьким ЦПРПП проведено територіальний освітній онлайн-івент «Сучасні підходи. Прогресивні ідеї. Модерні практики»

9 лютого 2022 року працівники комунальної установи «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради організували територіальний освітній онлайн-івент для директорів і заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти Гадяцької, Великобулищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської, Сергіївської територіальних громад «Сучасні підходи. Прогресивні ідеї. Модерні практики». Захід проведено щоб навчати і навчатись, удосконалюватись, розвивати ключові та фахові компетентності.

10:40:59 11.02.2022