08 Липня, 2021 р., 11:24
07  липня  2021 року в  залі засідань Лютенської сільської ради  під головуванням сільського голови Володимира Омельченка  відбулося розширене засідання постійних комісій сільської ради, на яких обговорювалися  проєкти  рішень  чергової шостої сесії  Лютенської сільської ради восьмого скликання . Всі питання проєкту порядку денного обговорені, опрацьовані депутатами та рекомендовані на розгляд чергової сесії сільської ради.
29 Червня, 2021 р., 16:23
29 червня 2021 року в  залі засідань Лютенської сільської ради відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора Лютенського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. ім. М.Л. Величая  відповідно до рішення п’ятої сесії восьмого скликання від 22.04.2021 р. Участь у конкурсі взяли два кандидати – Гринь О.В. та Кійко С.І..
27 Червня, 2021 р., 07:30
Шановний Ярославе Іллічу! Від депутатського корпусу Лютенської сільської ради восьмого скликання та від себе особисто вітаю Вас із днем народження.
22 Червня, 2021 р., 15:16
20 червня 2021 року, у Зелену неділю, на центральній  площі  с.Лютенька традиційно  відбулося  свято  Дня  села. Розпочав свято сільський голова Володимир Омельченко, який привітав лютенчан і словом, і піснею.Лариса Труш, директор Гадяцького Будинку культури,  вручила грамоти, подяки культармійцям  та подарувала чудовий пісенний виступ. Заступник генерального директора із соціальних питань ТОВ Агрофірми ім.Довженка Наталія   Хорольська  вручила відзнаки  голові ради ветеранів села  Івану Чайці та настоятелю Свято –Успенської церкви  о.Василю Лилу за внесок у розвиток Лютенської громади.
01 Червня, 2021 р., 09:56
        Діти – це  найкраще,  що є на Землі,  це наше  майбутнє . Вони потребують  щоденної уваги від батьків.   Важливо піклуватися про особливі категорії дітей,  дітей – сиріт.   Депутати  Лютенської  сільської  ради   не залишили їх поза увагою . Напередодні свята  - Міжнародного дня захисту дітей Віктор Хоменко    та  Григорій   Копко , депутати сільської ради,  підготували гостинці для Максима та Артура Злепків,  які й  вручили начальник служби у справах дітей виконавчого комітету Лютенської сільської ради  Олександр Христенко та Віктор Хоменко.
25 Травня, 2021 р., 11:21
Сьогодні Лютенська територіальна громада отримала грант від групи "Нафтогаз" у розмірі 100000 грн. на реалізацію проєкту "Modern Kitchen" (сучасна кухня для Рашівського ЗЗСО I-III ступенів) за перемогу у конкурсі грантів "Енергія розвитку".
24 Травня, 2021 р., 15:40
21 Травня, 2021 р., 11:24
21  травня   2021 року в  залі засідань  Лютенської сільської ради  відбулося  чергове  засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Лютенської  сільської ради.