23 Листопада, 2021 р., 13:03
Сьогодні, 23 листопада 2021 року, в Полтавській обласній раді відбулося  засідання ради конкурсу проєктів розвитку територіальних громад Полтавської області 2021. Лютенська територіальна громада ввійшла в перелік переможців конкурсу. Таким чином, на 2022 рік з обласного бюджету отримаємо 600 тис.грн. на капітальний ремонт Рашівської амбулаторії.
21 Листопада, 2021 р., 06:00
Вітаю  всіх  з професійним святом – Днем працівників сільського господарства України!
19 Листопада, 2021 р., 13:52
19 листопада 2021 року в  залі засідань   відбулося пленарне засідання  десятої   сесії  Лютенської  сільської  ради  восьмого скликання.  Участь у роботі сесії взяли  13 депутатів  із 22 обраних .
19 Листопада, 2021 р., 13:13
Укрпошта створила освітній портал для українських експортерів https://e-export.ukrposhta.ua/, насамперед для представників малого і мікробізнесу, які хочуть продавати свої товари за кордоном на міжнародних торгових онлайн-платформах безпосередньо кінцевому споживачеві.
19 Листопада, 2021 р., 13:10
Усі підприємці, які зареєструються на платформі з 25 жовтня до кінця року, матимуть спеціальні умови. Так, для нових бізнес-клієнтів комісія за магазин на eBay протягом перших трьох місяців складатиме 0%. Також вони отримають підвищені ліміти на виставлені для продажу товари, доступ до навчального курсу і супровід персонального менеджера, який допоможе налаштувати магазин і запустити промо товарів. Деякі клієнти також зможуть отримати додатково до 200 безкоштовних оголошень та спеціальну підтримку від команди eBay. Щоб скористатися цією спеціальною пропозицією від Укрпошти та eBay, експортерам достатньо перейти за посиланням та заповнити форму https://export.ebay.com/ua/ukraine_post/
19 Листопада, 2021 р., 13:05
Традиційно у листопаді ми вітаємо вас із професійним святом. Цього дня наголошу на особливо вагомій ролі, яку виконує аграрний сектор у розвитку нашого краю та формуванні його економічної стабільності. Важка праця хлібороба з давніх давен і до сьогодні є визначальним вектором державного розвитку. Адже українці – це дбайливі господарі, це люди, які безмежно люблять рідну землю та натхненно на ній працюють. Ви формуєте міцний осередок трудівників, які забезпечують своїх краян усім необхідним для життя. Ваші невтомні працьовиті руки, багатий життєвий досвід та народна мудрість живлять українську ниву та підкреслюють правдивість вислову: коли є врожай, тоді є мир та злагода у домі.
19 Листопада, 2021 р., 13:03
Кожного року 21 листопада ми вшановуємо своїх громадян, які не змогли стояти осторонь суспільних процесів у державі, та обрали правду й свободу найвищим мірилом життя.
19 Листопада, 2021 р., 08:05
У Президії – голова Миргородської районної ради Наталія Гирка, голова Миргородської РДА Віктор Іваненко, а також – запрошені фахівці – виконавча директорка Всеукраїнської Асоціації ОТГ Валентина Полтавець та експертка з юридичних питань Асоціації Маріанна Сивні.
18 Листопада, 2021 р., 15:32
17 листопада  на  виконання державної програми «Ноутбук кожному вчителю» для  забезпечення  комп’ютерами  педагогів, Лютенська громада  отримала  10 ноутбуків для закладів загальної середньої освіти . Ноутбуки придбано  за кошти державної субвенції та місцевого  бюджету.
17 Листопада, 2021 р., 14:24
17   листопада  2021 року  в  залі  засідань  сільської ради  відбулося   спільне засідання   постійних комісій  Лютенської  сільської    ради , на якому депутати розглянули  питання проєкту  порядку денного чергової  десятої  сесії Лютенської сільської ради.