A A A K K K
для людей із порушенням зору
Лютенська сільська рада
Полтавська область, Миргородський район

Оприлюднення проектів регуляторних актів

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту регуляторного акта – рішення Лютенської сільської ради «Про  встановлення туристичного збору на території Лютенської сільської ТГ»

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, оприлюднюється проєкт рішення сільської ради «Про  встановлення туристичного збору на території Лютенської сільської територіальної громади». Розробник документа – фінансовий відділ виконавчого комітету Лютенської сільської ради.

13:16:15 27.05.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту регуляторного акта – рішення Лютенської сільської ради «Про встановлення транспортного податку на території Лютенської сільської ТГ»

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, оприлюднюється проєкт рішення сільської ради «Про встановлення транспортного податку на території Лютенської сільської територіальної громади». Розробник документа – фінансовий відділ виконавчого комітету Лютенської сільської ради.

13:13:24 27.05.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту регуляторного акта – рішення Лютенської сільської ради «Про встановлення податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки, як складової податку на майно на території Лютенської сільської ТГ»

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, оприлюднюється проєкт рішення сільської ради «Про встановлення податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки, як складової податку на майно на території Лютенської сільської територіальної громади». Розробник документа – фінансовий відділ виконавчого комітету Лютенської сільської ради.

13:08:10 27.05.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту регуляторного акта – рішення Лютенської сільської ради «Про встановлення єдиного податку для суб’єктів господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування на території Лютенської сільської ТГ»

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, оприлюднюється проєкт рішення сільської ради «Про встановлення єдиного податку для суб’єктів господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування на території Лютенської сільської територіальної громади». Розробник документа – фінансовий відділ виконавчого комітету Лютенської сільської ради.

12:11:33 27.05.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту регуляторного акта – рішення Лютенської сільської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку»

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, оприлюднюється проєкт рішення сільської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку». Розробник документа – відділ земельних відносин, благоустрою, житлово-комунального господарства та екології виконавчого комітету Лютенської сільської ради.

12:07:00 27.05.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора