Цифрова трансформація

Мінцифра презентувала Цифрограм 2.0 для громадян – нову версію національного тесту на цифрову грамотність

Міністерство цифрової трансформації України запустило на онлайн-платформі Дія.Цифрова освіта нову версію національного тесту на цифрову грамотність громадян «Цифрограм 2.0». Тест містить 90 запитань. Про це повідомив заступник голови Полтавської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Ігор Панченко.

09:39:47 14.07.2021

«Відтепер учителі можуть перевірити свій рівень цифрової грамотності», – Ігор Панченко

Мінцифра запустила Цифрограм для вчителів. Про це повідомив заступник голови Полтавської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Ігор Панченко.

09:39:30 14.07.2021

«Відтепер державні службовці можуть дізнатися власний рівень цифрової грамотності», – Ігор Панченко

Міністерство цифрової трансформації України запустило на порталі Дія.Цифрова освіта національний тест на цифрову грамотність для державних службовців. Про це повідомив заступник голови Полтавської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Ігор Панченко.

09:38:08 14.07.2021