Цифрова трансформація

08 Лютого, 2024 р., 15:40
Відтепер у застосунку Дія можна в кілька кліків знайти найближче укриття, переглянути про нього інформацію та прокласти маршрут. Так українці зможуть швидко знаходити безпечне та зручне місце під час повітряних тривог.
08 Лютого, 2024 р., 13:54
Щорічно Мінцифра досліджує Індекс цифрової трансформації регіонів. Це дає змогу оцінити ефективність цифрових рішень на місцях та визначити рівень цифрової культури громадян.
22 Січня, 2024 р., 15:10
Зловмисники створили мережу фішингових сall-центрів на території столиці і ошукали десятки іноземців на майже два мільйони чеських крон, що в еквіваленті складає близько трьох мільйонів гривень.
15 Січня, 2024 р., 08:41
Мешканець Миколаєва інфікував сервера відомої американської компанії вірусом-майнером. У ході міжнародної поліцейської операції правоохоронці провели обшуки та припинили діяльність хакера.
12 Вересня, 2023 р., 11:32
Статистичне пілотне опитування про зайнятість та безробіття українців уперше проходить в онлайн-форматі. Це важливий крок у масштабній трансформації Держстату, яка дасть змогу отримувати інформацію в реальному часі, швидко її аналізувати й обробляти. Тож українці віком від 15 років зможуть долучитися до опитування в зручний час просто зі смартфона з будь-якої країни світу.
11 Липня, 2023 р., 08:13
Мінцифра спільно з Фондом Східна Європа та Делойт запускає Індекс цифрової трансформації громад України. Це допоможе визначити рівень цифрових послуг і стан діджитал-інфраструктури в територіальних громадах України, а також дозволить виокремити пріоритетні напрями цифрового розвитку й системного впровадження інструментів е-урядування, е-комерції тощо.
10 Липня, 2023 р., 10:23
Кібербезпека і кібергігієна є надзвичайно важливими саме зараз, бо, захищаючи себе, кожен захищає країну. Однаково важливо захистити і власний смартфон, і компанію чи установу. Поговоримо коротко про те, як вберегти свої дані в інтернет просторі. Як не стати жертвою шахраїв та захистити свої акаунти.
11 Липня, 2022 р., 09:07
На Платформі рішень для менеджерів природоохоронної діяльності «Ecobusiness Group» створено єдиний інформаційний ресурс – Єдиний банк фахових екологів і менеджерів зеленої економіки.
18 Квітня, 2022 р., 11:20
Як працює Дія QR: