Держпродспоживслужба

01 Лютого, 2024 р., 12:47
Як правило, в закладах освіти дуже рідко використовують такі інструменти оцінювання надійності постачальників та вхідного контролю як аудит постачальників чи лабораторні дослідження.
01 Лютого, 2024 р., 12:46
Багато хто з нас набув звичку починати день зі смачного чаю або запашної кави, для того щоб скоріше прокинутися. Але щоб бути здоровими, підтримувати вагу тіла у нормі і почуватися добре, краще щоранку випивати склянку води перед сніданком. Ранкове пиття води змінить ваше життя на краще. Велика чашка теплої або гарячої води натщесерце може очистити ваш організм від токсичних речовин, що негативно впливають на здоров’я. Вода та інші рідини стимулюють травну систему. Проте склянка холодної води після їжі може принести більше шкоди, ніж користі. Холодна вода сприяє затвердінню жирів у продуктах, що ви з’їли, процесс травлення їжі відбувається складніше, ви відчуваєте важкість у шлунку, накопичуються жирові відкладення.
22 Січня, 2024 р., 08:39
Серед пріоритетних завдань Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області є забезпечення епізоотичного благополуччя, безпечності харчових продуктів для населення та розширення міжнародних ринків збуту. Дієвим механізмом простежуваності за обігом сільськогосподарських тварин та продукції тваринного походження в Полтавській області є сучасна система ідентифікації тварин, а саме Єдиний державний реєстр тварин, що створений з метою:
11 Січня, 2024 р., 14:14
Реформа шкільного харчування розпочалась задовго до повномасштабної російської агресії в Україну. Ще у 2020 році урядом було видано Постанову «Про затвердження плану заходів з реформування системи шкільного харчування», у якій зазначалось, що удосконалення системи організації харчування в закладах освіти має забезпечити формування культури здорового, збалансованого споживання їжі, питної води, та здійснити якісні зміни в технологічних процесах, зокрема провести модернізацію обладнання для їдалень (харчоблоків) закладів освіти.
20 Грудня, 2023 р., 09:24
Миргородське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області інформує суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність на території Миргородського району, а також операторів ринку, які нещодавно перевели свій бізнес із інших регіонів України, зареєструвати потужності у Державному реєстрі потужностей операторів ринку та/або внести зміни до відомостей реєстру чи надати інформацію про припинення використання потужностей.
04 Грудня, 2023 р., 14:03
Собаки, як і люди, сприйнятливі до зміни погодних умов. Перехід від осені до зими, від тепла до морозу може вплинути на імунітет тварини та її здоров’я.
08 Листопада, 2023 р., 08:33
Чай - це популярний напій, який має безліч корисних властивостей. Проте чайні пакетики можуть становити небезпеку здоров'ю, оскільки їх матеріал може містити потенційно шкідливі речовини.Підписатися
01 Листопада, 2023 р., 10:36
На Вінниччині зафіксовано спалах вірусного гепатиту А. 60 людей з підтвердженим діагнозом гепатит А госпіталізовані, серед них – 14 дітей. Також ще 14 пацієнтів перебувають під медичним наглядом та очікують підтвердження діагнозу. Постраждалі отримують всю необхідну медичну допомогу та залишаються під наглядом лікарів.
21 Вересня, 2023 р., 10:00
Ротавірусна інфекція – одна з форм гострої кишкової інфекції, збудником якої є Ротавірус людини.
14 Вересня, 2023 р., 15:47
На даний час, законодавством тимчасово установлено, що на період дії правового режиму воєнного стану, введеного Указом Президента України затвердженого Законом України «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні», та протягом шести місяців після його припинення чи скасування, харчові продукти, які не відповідають вимогам чинного законодавства щодо надання споживачам інформації про харчові продукти, можуть вироблятися та/або вводитися в обіг. Такі харчові продукти можуть перебувати в обігу до настання кінцевої дати споживання або закінчення строку придатності.