Держпродспоживслужба

03 Червня, 2024 р., 14:55
Влітку міські та сільські жителі намагаються врятуватися від спеки, купаючись в озерах і річках. Прихід купального сезону радує не тільки дітей, а й дорослих, які обожнюють плескатися в теплій воді. Однак пляж таїть у собі багато небезпек, серед яких - різні захворювання. Заразитися хворобами можна як у водоймі, так і на його березі.
19 Квітня, 2024 р., 14:46
Нарешті весна! Ринки, супермаркети, магазини заповненні першою весняною зеленню та ранніми овочами. Багато хто з нас купує ранні «вітаміни», незважаючи на дорожнечу і розуміння того, що ці красиві, як з картинки, тепличні помідори, огірки, капуста та інша зелень можуть бути шкідливими і, навіть, небезпечними для здоров’я. Саме зі свіжими овочами в наш організм потрапляє від 40 до 80% добової дози нітратів, які чудово всмоктуються шлунково-кишковим трактом, а потрапляючи дуже швидко в кров, миттєво розносяться по всьому організму.
18 Квітня, 2024 р., 10:15
Миргородське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області повідомляє, що на виконання рішень Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Кабінеті Міністрів України за № 1 від 13.03.2024 та Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Полтавській військовій адміністрації за №2 від 29.03.2024, листа Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів від 16.04.2024 за № 11.3.2-3/7767 та Плану протиепізоотичних заходів з профілактики основних інфекційних та паразитарних хвороб тварин у Полтавській області на 2024 рік, у травні місяці 2024 року на території Полтавщини планується проведення весняної кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин, шляхом ручного розкладання принад з вакциною на території мисливських угідь всіх форм власності, з урахуванням вимог Закону України від 24.02.2022 № 2102-ІХ Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні».
26 Березня, 2024 р., 14:26
Вода є одним з найважливіших елементів довкілля. Вода для людини має фізіологічне, санітарно-гігієнічне, виробниче та епідеміологічне значення.
21 Березня, 2024 р., 16:25
Миргородське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби  інформує, що Лейкоз – це інфекційна, хронічна хвороба пухлинної природи, яка характеризується злоякісним розмноженням клітин кровотворних органів з порушенням їх дозрівання, що зумовлює дифузну інфільтрацію різних органів і тканин та утворення в них злоякісних пухлин.               
01 Лютого, 2024 р., 12:47
Як правило, в закладах освіти дуже рідко використовують такі інструменти оцінювання надійності постачальників та вхідного контролю як аудит постачальників чи лабораторні дослідження.
01 Лютого, 2024 р., 12:46
Багато хто з нас набув звичку починати день зі смачного чаю або запашної кави, для того щоб скоріше прокинутися. Але щоб бути здоровими, підтримувати вагу тіла у нормі і почуватися добре, краще щоранку випивати склянку води перед сніданком. Ранкове пиття води змінить ваше життя на краще. Велика чашка теплої або гарячої води натщесерце може очистити ваш організм від токсичних речовин, що негативно впливають на здоров’я. Вода та інші рідини стимулюють травну систему. Проте склянка холодної води після їжі може принести більше шкоди, ніж користі. Холодна вода сприяє затвердінню жирів у продуктах, що ви з’їли, процесс травлення їжі відбувається складніше, ви відчуваєте важкість у шлунку, накопичуються жирові відкладення.
22 Січня, 2024 р., 08:39
Серед пріоритетних завдань Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області є забезпечення епізоотичного благополуччя, безпечності харчових продуктів для населення та розширення міжнародних ринків збуту. Дієвим механізмом простежуваності за обігом сільськогосподарських тварин та продукції тваринного походження в Полтавській області є сучасна система ідентифікації тварин, а саме Єдиний державний реєстр тварин, що створений з метою:
11 Січня, 2024 р., 14:14
Реформа шкільного харчування розпочалась задовго до повномасштабної російської агресії в Україну. Ще у 2020 році урядом було видано Постанову «Про затвердження плану заходів з реформування системи шкільного харчування», у якій зазначалось, що удосконалення системи організації харчування в закладах освіти має забезпечити формування культури здорового, збалансованого споживання їжі, питної води, та здійснити якісні зміни в технологічних процесах, зокрема провести модернізацію обладнання для їдалень (харчоблоків) закладів освіти.
20 Грудня, 2023 р., 09:24
Миргородське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області інформує суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність на території Миргородського району, а також операторів ринку, які нещодавно перевели свій бізнес із інших регіонів України, зареєструвати потужності у Державному реєстрі потужностей операторів ринку та/або внести зміни до відомостей реєстру чи надати інформацію про припинення використання потужностей.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора