29 Грудня, 2021 р., 14:41
У рамках реалізації проєкту "Вчимося сортувати разом", що отримав перемогу в обласному конкурсі "Екологічні ініціативи-2021", за кошти обласного та сільського бюджету закуплено 20 сміттєвих баків та встановлено їх у 10 точках Лютенської сільської територіальної громади: в с.Лютенька, с.Соснівка, с.Лисівка та с.Рашівка.
24 Грудня, 2021 р., 13:47
        24  грудня     2021 року в  залі засідань   відбулося пленарне засідання  дванадцятої    сесії  Лютенської  сільської  ради  восьмого скликання.  Участь у роботі сесії взяли  16 депутатів  із 22 обраних . Вів  засідання сільський голова  Володимир   Омельченко.    До  проєкту  порядку денного сесії  було  внесено  більше 300   питань.
24 Грудня, 2021 р., 13:47
За кошти обласного та сільського бюджету (на умовах співфінансування) для КП "Джерело" Лютенської сільської ради придбано подрібнювач деревини з причепом, який буде використовуватися для заготівлі дров на опалення закладів соціальної інфраструктури Лютенської громади.
24 Грудня, 2021 р., 08:34
      23  грудня  2021 року в  залі засідань Лютенської сільської ради    відбувся конкурс  на   заміщення   вакантної  посади начальника загально-господарського  відділу    виконавчого комітету Лютенської  сільської ради   ( відповідно до  розпорядження   сільського голови  Омельченка В.І.    від   22.11.2021 № 68 - ОД). Участь у конкурсі взяли дві кандидатки . За результатами екзаменаційного іспиту конкурсна комісія рекомендувала сільському голові Омельченку В.І. призначити на посаду начальника загально – господарського відділу  виконавчого комітету Лютенської  сільської ради  Хоменко Юлію Миколаївну.
16 Грудня, 2021 р., 09:31
Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину на території України до 31 березня 2022 року.
16 Грудня, 2021 р., 09:29
 Директор Департаменту охорони здоров’я  Полтавської облдержадміністрації Віктор Лисак у складі делегації Міністерства охорони здоров'я України відвідав Нідерланди. У ході триденного візиту був підписаний меморандум із МОЗ України та компанією Philips про співпрацю та взаємність у підвищенні якості вітчизняних медичних послуг.
13 Грудня, 2021 р., 11:05
13 грудня 2021 року до Лютенської територіальної громади завітав «Екобус». Мешканцями громади  зібрано  та відправлено на переробку   небезпечні відходи: люмінесцентні лампи (в кількості 624 штуки ) та 10 кілограмів відпрацьованих батарейок.
10 Грудня, 2021 р., 14:02
Сьогодні, 10 грудня,  Лютенський сільський голова Володимир Омельченко з нагоди    відзначення  Дня   місцевого  самоврядування  в  Україні   передав   вітання   керівнику  ТОВ « Маяк» Артему  Омельяненку  та вручив  Почесну грамоту  Миргородської  районної   ради  та районної державної адміністрації  за практичне розв'язання актуальних проблем в органах  місцевого самоврядування.