Вітальне слово сільського голови

Щиро  вітаємо вас на славній козацькій Лютенській землі!

Живописною природою, багатовіковою історією, працьовитими й талановитими людьми відома земля Лютенської громади.

Ми маємо унікальне географічне положення,  вагомий сільськогосподарський та трудовий потенціал, багату культурну та історичну спадщину. Все це формує інвестиційний потенціал Лютенської об’єднаної територіальної громади – громади, що прагне розвиватися, ставати кращою, громади, яка націлена на постійну співпрацю з інвесторами та готова до створення нових робочих місць для покращення добробуту кожного громадянина.

Ми впевнені, що в нашому краї Ви знайдете багато друзів та надійних партнерів для бізнесу. Спільними зусиллями ми зможемо отримати вагомі результати у майбутньому для економічного зростання та благополуччя громади.

Чекаємо на Вас та більш детально представляємо весь потенціал Лютенської сільської ради