Прийнято бюджет Лютенської сільської ради

Дата: 23.12.2022 10:34

22 грудня 2022 року в залі засідань Лютенської сільської ради відбулося  пленарне  засідання  вісімнадцятої сесії Лютенської сільської ради восьмого скликання. Вів сесію Лютенський сільський голова Володимир Омельченко.

Розглянуто   близько  вісімдесяти   питань   порядку денного сесії.

Основні  питання : затверджено бюджет та Програму соціально - економічного розвитку Лютенської сільської ради на 2023 рік.

Також депутати затвердили зміни до ряду програм: Комплексної програми розвитку освіти Лютенської сільської ради на 2022-2024 роки,  Програми розвитку культури і спорту Лютенської сільської ради на 2022-2024 роки , Програми « Безпечне та якісне харчування в закладах освіти Лютенської сільської ради» на 2022 -2024 роки,   Програми  утримання об'єктів спільного користування  Лютенської сільської територіальної громади на 2022-2024 роки, Програми « Питна вода» населених пунктів Лютенської сільської ради на 2022-2024 роки,  Програми  з благоустрою  території Лютенської сільської ради  на 2022-2024 роки,     Програми       фінансової підтримки  Комунальної організації  « Рашівська місцева пожежна охорона»» на 2022-2024 роки, Програми місцевих стимулів для медичних працівників Лютенської сільської ради на  2022-2024 роки, Програми надання соціальних послуг комунальним закладом « Центр надання соціальних послуг» виконавчого комітету Лютенської сільської ради у 2022 -2024 роках,  Програми зайнятості населення Лютенської сільської  ради на 2021- 2023 роки.

Затверджено  в новій редакції Програму здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд автомобільним транспортом окремих категорій Лютенської сільської ради на 2022 -2024 роки та Програму надання грошової допомоги, Положення та розміру грошової допомоги жителям Лютенської сільської ради у 2022-2024 роках.

Прийнято Програму  надання пільг з оплати житлово –комунальних  послуг  у межах норм, передбачених законодавством, для членів сімей військовослужбовців, учасників бойових дій, які загинули(пропали безвісти) або померли  внаслідок  поранення, контузії чи  каліцтва, отриманих під час захисту Батьківщини, на 2023-2025 роки та  Комплексну  програму соціального захисту населення для пільгових  категорій громадян Лютенської сільської ради на 2023 рік(з джерел фінансування обласного бюджету).

Депутати розглянули та затвердили Положення про громадський бюджет,

Положення про електронні петиції та  Положення про публічні електронні консультації з громадськістю з питань, віднесених до компетенції органів місцевого самоврядування в Лютенській  громаді; прийняли рішення « Про  переукладання контракту з директором КЗ ЦНСП виконавчого комітету Лютенської сільської ради Дроботею Т.Д.» та затвердили план роботи Лютенської сільської ради на 2023 рік. Також затверджено  структуру  виконавчих органів ради,  їх  загальну  чисельність  та   штатні  розписи .Також прийнято рішення по п’ятдесяти земельних питаннях.

Сесії передувало спільне засідання постійних комісій, всі питання порядку денного вивчені ,  детально розглянуті і прийняті сесією.