Кампанії з вакцинації від COVID-19

В Україні розпочався п’ятий етап вакцинації проти COVID-19.

Хто може вакцинуватись в Україні? Усі охочі українці старші 18 років, іноземці, які мають посвідку на постійне проживання в Україні, особи, які подалися на статус біженця в Україні або вже отримали цей статус.

09:47:00 28.07.2021

Усе, що потрібно знати про вакцинацію від COVID-19 на Полтавщині

Вакцинація – це єдиний спосіб, який дасть змогу швидко побороти коронавірус, захистити себе та свої родини й повернутися до звичного життя. Всі вакцини безпечні й ефективні. Щеплення – добровільні та безкоштовні.

08:24:09 28.07.2021

«Вакцинувалася, щоб бачитися з онучкою» — це любов. 55-річна Любов Ейхман з села Балки у Запорізькій області.

Жінка працює вчителькою молодших класів і щепилася від #COVID19, щоб не наражати на небезпеку рідних та учнів. Торік Любов хворіла на коронавірус. Тож коли у школі запропонували вакцинуватися, вона одразу поставила плюсик біля свого прізвища. Щепилася і почувається цілком добре. А ще сподівається, що вакцину отримають усі, хто не має протипоказань, бо це найкращий спосіб захиститися. Якщо ви також працівник сфери освіти, зверніться до керівника свого закладу, щоб вакцинуватись. Алгоритм єдиний для всіх, незалежно від типу, форми власності чи структури підпорядкування закладу освіти. Детальніше: bit.ly/3dnn3RQ

17:57:18 27.07.2021

За інформацією Полтавського обласного лабораторного центру МОЗ України, від початку карантину на Полтавщині діагностували 78226 випадків захворювання на COVID-19.

Одужали 76112 (+13) жителів області, продовжують лікування 242 людини. Усього зареєстровано 1872 летальні випади.

17:55:31 27.07.2021

Лікар має роздрукувати бланк міжнародного свідоцтва на звичайному папері формату А4.

Свідоцтво треба заповнити англійською та українською мовами, у друкованому форматі або вручну. Бланк можна завантажити тут — https://bit.ly/svidoztvo Не забудьте взяти із собою закордонний паспорт, адже до свідоцтва вноситимуть номер саме цього документа, а ваше ім’я латинкою має бути записане так само, як у паспорті. Отримавши свідоцтво, переконайтесь, що на ньому стоїть офіційний штамп закладу охорони здоров’я та підпис лікаря.

17:54:08 27.07.2021