КОРОНАВІРУС: ШЛЯХИ ПЕРЕДАЧІ ТА СПОСОБИ ЗАХИСТУ

В осінньо-зимовий час та особливо в період воєнного стану, зростає ризик захворювання на грип та коронавірусну інфекцію, оскільки відмічається інтенсивна внутрішня міграція населення.

14:56:10 15.09.2022

Як долучитися до локацій на Всесвітній день прибирання!

Уже 17 вересня 2022 року Україна, разом зі 191 країною світу, приєднається до Всесвітнього дня прибирання “World Cleanup Day”. Цього року війна внесла свої корективи у проведення події, але ми адаптувалися та знайшли вихід, як зробити прибирання на локаціях безпечним.

12:45:41 15.09.2022

КОНФЕРЕНЦІЯ «ПРОСТОРОВЕ ПЛАНУВАННЯ РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІЙ ГРОМАД ПІД ЧАС ТА ПІСЛЯ ВІЙНИ: ВИКЛИКИ, ВІДНОВЛЕННЯ, РОЗВИТОК»

22 вересня о 14.00 відбудеться Конференція «Просторове планування розвитку територій громад під час та після війни: виклики, відновлення, розвиток».

12:45:27 15.09.2022

Служба у справах дітей виконавчого комітету Лютенської сільської ради шукає ПАТРОНАТНИХ ВИХОВАТЕЛІВ.

Патронат над дитиною – це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.

13:51:25 08.09.2022

Увага! Оголошено обрання присяжних до районних судів

Виконавчий апарат Миргородської районної ради інформує жителів Миргородського району про те, що Полтавським Територіальним управлінням Державної судової адміністрації України здійснюється набір присяжних до районних судів Миргородського району Полтавської області

13:46:38 07.09.2022

Мінмолодьспорту розпочинає набір учасників на другий потік онлайнпроекту «Єдина Україна»

Проект «Єдина Україна» – це всеукраїнська акція, спрямована на формування української громадянської ідентичності серед населення шляхом донесення історичних фактів, вагомих у написанні історії Незалежності України.

08:33:14 07.09.2022