Оголошення

На Полтавщині стартував набір добровольців в об’єднану штурмову бригаду Національної поліції України «Лють» До бригади можуть вступати бійці-патріоти, добровольці, націлені на посилення Сил оборони та звільнення окупованих територій України.

Основу підрозділу складатимуть діючі поліцейські, які мають бойовий досвід. Кандидати у штурмові бригади можуть подати відповідну анкету на сайті storm.mvs.gov.ua, на сайті Національна поліція України в "Системі відбору кадрів для Національної поліції України" за посиланням https://nabir.np.gov.ua/, або звернутися на гарячу лінію, чи подати анкету через Центри надання адміністративних послуг.

18:47:22 07.02.2023

До уваги депутатів Лютенської сільської ради!

22   грудня    2022  року  о 09 -00 - ій годині   в  залі засідань Лютенської  сільської ради (  с.Лютенька, вул. Дружби, 64) відбудеться спільне засідання постійних комісій сільської ради,  після них - пленарне засідання     вісімнадцятої   сесії  Лютенської сільської  ради  восьмого  скликання .

12:52:32 20.12.2022

ОПИТУВАННЯ «Розвиток українського агробізнесу в контексті сучасних викликів»

З метою визначення причин, що стримують розвиток українського агробізнесу в контексті сучасних викликів, покращення процесу переробки, виробництва та маркетингу сільськогосподарської продукції, проводиться аналітичне дослідження. Просимо усіх зацікавлених представників агробізнесу, які задіяні у вирощуванні та переробці сільськогосподарської продукції, заповнити анкету.

08:44:24 15.12.2022

09:42:37 13.12.2022

До уваги депутатів Лютенської сільської ради!

07 грудня   2022  року  о 10 - й годині   в  залі засідань  Лютенської  сільської ради (  с.Лютенька, вул. Дружби, 64)  скликається пленарне засідання    сімнадцятої позачергової  сесії  Лютенської сільської  ради  восьмого  скликання .  З  проєктом  порядку денного   можна ознайомитися  на  сайті сільської ради.

08:18:21 06.12.2022