24 Травня, 2024 р., 21:27
В комунальному закладі «Центр надання соціальних послуг» виконавчого комітету Лютенської сільської рада надається транспортна послуга «соціальне таксі».
14 Травня, 2024 р., 15:07
       23  травня    2024  року  о 10 - й годині   в  залі засідань  Лютенської  сільської ради ( с.Лютенька, вул. Дружби, 64)  скликається пленарне засідання    двадцять  дев’ятої  сесії  Лютенської  сільської  ради  восьмого  скликання.
10 Квітня, 2024 р., 11:21
 У зв’язку із  наявною  вакансією      відділу  земельних ресурсів, благоустрою, житлово - комунального господарства та екології виконавчого комітету Лютенської сільської ради  шукаємо   спеціаліста -землевпорядника для  Рашівського  старостинського округу
05 Квітня, 2024 р., 08:48
    Починаючи  з  05 квітня  протягом наступних десяти днів георозвідувальна компанія у світлу пору доби проводитиме буровибухові  роботи  на території Лютенської громади.
22 Березня, 2024 р., 11:11
    Починаючи  з  23 березня  протягом наступних десяти днів георозвідувальна компанія у світлу пору доби проводитиме буровибухові  роботи поблизу с.Лютенька
18 Березня, 2024 р., 15:53
Проєкт зі сприяння працевлаштуванню «Перспектива» запрошує до участі людей, які шукають роботу, хочуть працювати на себе, пройти курси професійного навчання або підвищити кваліфікацію.
12 Березня, 2024 р., 14:39
Як повідомив Глава держави, ця платформа має стати майданчиком для постійного прямого діалогу держави та підприємців. Щоб Україна мала ресурс для Перемоги, мають перемагати українські товари, українські послуги, українське споживання та український експорт, тобто українські підприємці.