сервісний центр мвс

Зареєструвати транспортний засіб та замовити номерні знаки можна буде онлайн

Вже за три місяці розшириться перелік державних послуг, які громадяни зможуть отримати онлайн, без візиту до сервісних центрів МВС. Йдеться про реєстрацію/перереєстрацію транспортних засобів та замовлення номерних знаків. Це передбачено Постановою Кабінету міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету міністрів України з питань державної реєстрації транспортних засобів, допуску громадян до керування транспортними засобами» від 10 вересня 2022 року.

09:01:45 19.09.2022

Сервісні центри МВС відновили послугу перевірки наявності номерних знаків.

Сервісні центри МВС продовжують поступово відновлювати онлайн-послуги та сервіси. Відтепер на сайті Головного сервісного центру МВС знову можна перевірити наявність платних та безкоштовних номерних знаків.

14:42:20 18.08.2022

В Україні змінили алгоритм підготовки водіїв.

З 24 липня кандидати у водії почнуть навчатися за новим алгоритмом. Відтак навчання в автошколі буде розділене на два окремі етапи: теоретична підготовка та практична підготовка.

08:37:47 18.07.2022

Розпочав роботу новий Електронний кабінет водія

Дотримання обіцянок – це індикатор репутації структури. Все просто: прагнемо змін на краще, ставимо цілі, обіцяємо собі, командно працюємо і виконуємо для вас. Тому не дивно, що довелося побути без Електронного кабінету водія лише кілька днів і ми вже зараз презентуємо новий — модернізований.

11:02:14 12.02.2022

У регіональному сервісному центрі МВС підбили підсумки роботи за січень та порівняли проміжні результати з минулим роком.

У регіональному сервісному центрі ГСЦ МВС в Полтавській області (філія ГСЦ МВС) підбили підсумки роботи за січень, та порівняли проміжні результати з минулим роком.

14:28:49 08.02.2022

Електронний кабінет водія на модернізації

Сервісні центри МВС прагнуть до швидкого та якісного надання онлайн-послуг громадянам. Тому ми постійно покращуємо свої сервіси. Тільки сьогодні ми запустили оновлений онлайн-сервіс з перевірки посвідчення водія і вже беремося за модернізацію Електронного кабінету водія. Саме з цією метою його роботу тимчасово зупинено. Невдовзі ми повернемося з новаціями, яких потребує час і наші клієнти.

10:24:26 01.02.2022

ЗЕЛЕНІ НОМЕРНІ ЗНАКИ ДЛЯ ЕЛЕКТРОМОБІЛІВ У ВІДКРИТОМУ ДОСТУПІ

Не так давно сервісні центри МВС презентували черговий корисний сервіс «Наявність номерних знаків». Він надавав можливість дізнаватися онлайн про усі доступні для закріплення номерні знаки в усіх сервісних центрах МВС тільки для авто з двигуном внутрішнього згоряння.

08:32:26 24.01.2022