сервісний центр мвс

02 Липня, 2024 р., 14:38
Бути сучасним, йти в ногу з часом та рівнятися на кращий світовий досвід. Україна рухається в бік ЄС, і сервісні центри МВС запозичують практики європейських країн. Ми видаємо посвідчення водія наближені до європейських зразків.
24 Червня, 2024 р., 08:32
Знання правил дорожнього руху (ПДР) є надзвичайно важливим для безпечного водіння. Україна має свої власні правила, яких водії повинні дотримуватися. Щоб допомогти майбутнім водіям вивчити та перевірити свої знання, працює онлайн-тренажер ПДР https://pdr.infotech.gov.ua/. Він повністю імітує умови, в яких складають іспит на знання правил дорожнього руху у сервісних центрах МВС.
18 Червня, 2024 р., 11:22
Патрульна поліція продовжує фіксувати фальшиві посвідчення водія. Днями на Полтавщині виявили двох водіїв з підробленими документами. Про це повідомляє на своїй сторінці соціальних мереж Патрульна поліція Полтавської області.
11 Червня, 2024 р., 13:36
Одна з найпопулярніших послуг сервісних центрів МВС – складання практичних іспитів для отримання посвідчення водія. Заступник начальника Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС у Харківській, Полтавській та Сумській областях Ірина Пархоменко розповіла, що з початку року на Полтавщині 10 793 кандидатів у водії перевіряли практичні навички з керування транспортними засобами. І лише 30 % з них успішно склали іспит з першого разу.
04 Червня, 2024 р., 10:16
Якщо автомобіль згорів, після ДТП або вийшов із ладу й не придатний для використання, то його власник вирішує здати на металобрухт або в інший спосіб позбутися старого транспортного засобу. Слід пам’ятати, що перед цим автівку потрібно зняти з обліку в сервісному центрі МВС. Вибракування є процес зняття автомобіля з обліку та передачу його на утилізацію.
28 Травня, 2024 р., 15:17
Належний користувач – це особа, яка на законних підставах керує авто, яке їй не належить. Ця особа несе відповідальність зокрема за порушення ПДР.
15 Травня, 2024 р., 14:40
Сервісні центри МВС відновили цю послугу, яка була тимчасово призупинена через погіршення воєнної безпеки в місцях розташування виробничих потужностей.
14 Травня, 2024 р., 09:11
В регіональному сервісному центрі ГСЦ МВС у Харківській, Полтавській та Сумській областях вже активно працює сектор з пенсійних питань. Сектор веде облік пенсіонерів  МВС, здійснює прийом заяв та документів від громадян для призначення та перерахунку пенсій.