сервісний центр мвс

16 Квітня, 2024 р., 11:11
Втрата або пошкодження важливих документів може статися з будь-якою людиною. Особливо це питання актуальне зараз, коли під час повітряних атак рф, українці втрачають свої документи, до прикладу, свідоцтво про реєстрацію транспортних засобів – зазначила заступник начальника РСЦ ГСЦ  МВС в Харківській, Полтавській та Сумській областях Ірина ПАРХОМЕНКО.
08 Квітня, 2024 р., 08:16
Заступник начальника РСЦ ГСЦ  МВС в Харківській, Полтавській та Сумській областях Ірина ПАРХОМЕНКО детально розповіла про внесені зміни в нормативно-правові акти, які регулюють питання державної акредитації закладів та атестації спеціалістів. Крім того, було обговорено низку важливих питань стосовно взаємодії закладів з підпорядкованими територіальними сервісними центрами у звʼязку з внесенням вищезазначених змін та взаємодії з Регіональним сервісним центром ГСЦ МВС під час акредитації закладів та атестації їх спеціалістів.
19 Березня, 2024 р., 10:11
Безпека на дорозі є дуже важливою, тому керування автомобілем у стані алкогольного сп’яніння є неприпустимим. Адже такий водій є небезпечним не тільки для пасажирів, а й пішоходів та інших учасників дорожнього руху.
12 Березня, 2024 р., 14:34
Однією з популярних послуг сервісних центрів МВС є відповідальне зберігання номерних знаків. Вона  стане в нагоді для громадян, які хочуть перезакріпити свої номерні знаки, наприклад після продажу автомобіля, на інший транспортний засіб. Їх можна залишати на зберіганні для подальшого закріплення за власним новим автомобілем, або ж за автівкою членів своєї родини.
08 Березня, 2024 р., 09:33
         В Україні спостерігається попит на користування автомобілем. Адже це зручний спосіб пересування, особливо в умовах воєнного стану.
23 Лютого, 2024 р., 12:38
              Сервісний центр МВС тимчасово призупиняє надавати послуги із замовлення  індивідуальних номерних знаків. Це пов’язано із погіршенням воєнної безпеки в місцях розташування виробничих потужностей завода-виробника, які буде перенесено на іншу локацію.
19 Лютого, 2024 р., 08:19
Все частіше на дорогах у водіїв патрульні поліцейські виявляють підроблені посвідчення водія. Подібні випадки стаються і в сервісних центрах МВС, коли водії намагаються обміняти чи відновити водійське. В результаті перевірки виявляється, що ці документи відсутні в реєстрах. Іноді люди самі зізнаються, що придбали посвідчення в Інтернеті. Про це розповів начальник Головного сервісного центру МВС Микола Рудик в прямому ефірі телеканалу «Суспільне.Спротив».
13 Лютого, 2024 р., 12:55
         З початку цього року понад 4 тисячі осіб складали теоретичний іспит після самопідготовки у сервісних центрах МВС по всій Україні. Із них більше 1,5 тисячі успішно склали тестування, а це близько 40%.
17 Січня, 2024 р., 09:01
Кожен охочий, хто готується стати водієм, може самостійно опанувати теоретичний модуль, зокрема і Правила дорожнього руху. Перевірити свої знання можливо за допомогою тестових питань, які входять до екзаменаційних білетів та розміщені у вільному доступі.