A A A K K K
для людей із порушенням зору
Лютенська сільська рада
Полтавська область, Миргородський район

сервісний центр мвс

Розпочав роботу новий Електронний кабінет водія

Дотримання обіцянок – це індикатор репутації структури. Все просто: прагнемо змін на краще, ставимо цілі, обіцяємо собі, командно працюємо і виконуємо для вас. Тому не дивно, що довелося побути без Електронного кабінету водія лише кілька днів і ми вже зараз презентуємо новий — модернізований.

11:02:14 12.02.2022

У регіональному сервісному центрі МВС підбили підсумки роботи за січень та порівняли проміжні результати з минулим роком.

У регіональному сервісному центрі ГСЦ МВС в Полтавській області (філія ГСЦ МВС) підбили підсумки роботи за січень, та порівняли проміжні результати з минулим роком.

14:28:49 08.02.2022

Електронний кабінет водія на модернізації

Сервісні центри МВС прагнуть до швидкого та якісного надання онлайн-послуг громадянам. Тому ми постійно покращуємо свої сервіси. Тільки сьогодні ми запустили оновлений онлайн-сервіс з перевірки посвідчення водія і вже беремося за модернізацію Електронного кабінету водія. Саме з цією метою його роботу тимчасово зупинено. Невдовзі ми повернемося з новаціями, яких потребує час і наші клієнти. 

10:24:26 01.02.2022

ЗЕЛЕНІ НОМЕРНІ ЗНАКИ ДЛЯ ЕЛЕКТРОМОБІЛІВ У ВІДКРИТОМУ ДОСТУПІ

Не так давно сервісні центри МВС презентували черговий корисний сервіс «Наявність номерних знаків». Він надавав можливість дізнаватися онлайн про усі доступні для закріплення номерні знаки в усіх сервісних центрах МВС тільки для авто з двигуном внутрішнього згоряння. 

08:32:26 24.01.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора