сервісний центр мвс

Сплатити за зберігання номерних знаків у сервісних центрах МВС відтепер можна онлайн

З 12 січня 2023 року громадяни, чиї номерні знаки зберігаються в сервісних центрах МВС, можуть продовжити термін зберігання онлайн, не відвідуючи сервісні центри. Ця послуга стала доступною в Електронному кабінеті водія.

10:07:57 24.01.2023

Українці в Туреччині можуть обміняти посвідчення водія на турецьке, без складання іспитів

Громадяни України, які переїхали на тимчасове або постійне проживання до Туреччини, можуть обміняти українське посвідчення водія на турецьке, не складаючи іспитів. Це передбачено Угодою між Кабінетом міністрів України та Урядом Турецької Республіки про взаємне визнання та обмін національних посвідчень водія, яка набула чинності 10 січня 2023 року.

10:05:22 24.01.2023

Низку послуг з реєстрації транспортних засобів можна буде отримати без експертного дослідження

14 грудня набудуть чинності Постанови Кабінету міністрів України № 1019 та № 1299, що вносять зміни в процедуру реєстрації та перереєстрації транспортних засобів. Зокрема, експертне дослідження транспортного засобу виокремлюється з процедури реєстрації в сервісному центрі МВС. Його потрібно буде пройти до того, як звернутися за послугою реєстрації чи перереєстрації. Ця зміна – крок до впровадження послуги реєстрації/перереєстрації транспортних засобів онлайн, яку планують запровадити.

08:26:01 12.12.2022

«Здай кров – врятуй життя»: сервісні центри МВС Полтавщини долучилися до благодійної акції

16 листопада співробітники сервісного центру МВС у Горішніх Плавнях взяли участь у загальнонаціональній благодійній акції «Здай кров – врятуй життя». Захід влаштували в рамках Тижня безпеки дорожнього руху.

08:28:26 17.11.2022

«Засвітися» на дорозі: маленькі пішоходи отримали світловідбивачі

В осінньо-зимовий період, коли світловий день зменшується й швидко темніє, пішоходи частіше наражаються на небезпеку. А в умовах відключення електроенергії, коли вулиці майже не освітлюються й часто не працюють світлофори, звична дорога з навчання чи роботи додому стає справжньою смугою перешкод. Попри всю обережність, водіям часто важко побачити людину, яка йде узбіччям, чи вчасно помітити постать в темному одязі, яка переходить дорогу.

09:57:20 16.11.2022

Посвідчення водія можна обміняти онлайн через Електронний кабінет водія

Головний сервісний центр МВС спільно з ДП «ІНФОТЕХ» та Укрпоштою відновлює онлайн послугу, яку призупинили з міркувань безпеки через повномасштабне вторгнення росії в Україну – обмін посвідчення водія через Електронний кабінет водія. При цьому забрати його можна буде як особисто в будь-якому сервісному центрі МВС, так і через сервіс поштового оператора.

10:34:39 11.10.2022

Зареєструвати транспортний засіб та замовити номерні знаки можна буде онлайн

Вже за три місяці розшириться перелік державних послуг, які громадяни зможуть отримати онлайн, без візиту до сервісних центрів МВС. Йдеться про реєстрацію/перереєстрацію транспортних засобів та замовлення номерних знаків. Це передбачено Постановою Кабінету міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету міністрів України з питань державної реєстрації транспортних засобів, допуску громадян до керування транспортними засобами» від 10 вересня 2022 року.

09:01:45 19.09.2022

Сервісні центри МВС відновили послугу перевірки наявності номерних знаків.

Сервісні центри МВС продовжують поступово відновлювати онлайн-послуги та сервіси. Відтепер на сайті Головного сервісного центру МВС знову можна перевірити наявність платних та безкоштовних номерних знаків.

14:42:20 18.08.2022

В Україні змінили алгоритм підготовки водіїв.

З 24 липня кандидати у водії почнуть навчатися за новим алгоритмом. Відтак навчання в автошколі буде розділене на два окремі етапи: теоретична підготовка та практична підготовка.

08:37:47 18.07.2022