сервісний центр мвс

ЗАМОВИТИ СТРАХОВИЙ ПОЛІС НА АВТОМОБІЛЬ ВЖЕ МОЖЛИВО ЧЕРЕЗ ЕЛЕКТРОННИЙ КАБІНЕТ ВОДІЯ

Живемо у період змін, пандемії та глобального переосмислення себе у цьому світі. Людство уже чітко розуміє, що майбутнє за онлайн-сервісами. Це не тільки полегшує життя громадян, але й допомагає зберігати своє здоров’я.

09:33:29 17.06.2021

ЗАКРІПЛЮЄМО НОМЕРНІ ЗНАКИ ПО-НОВОМУ

Номерні знаки завжди були і є візитівкою кожного транспортного засобу. Вони є необхідною частиною будь-якого авто. В Україні не дозволено їздити без розпізнавальних знаків. Тому кожен власник намагається отримати «красиві» номерні знаки відповідного регіону.

08:18:31 26.03.2021

У КВІТНІ НА ВОДІЇВ ЧЕКАЮТЬ НОВІ БІЛЕТИ З ПДР

Чотири місяці тому Головний сервісний центр МВС запустив «Банк екзаменаційних питань з ПДР». Викладачі профільних навчальних закладів та всі охочі досі активно надають свої пропозиції до екзаменаційних питань з підготовки та перепідготовки водіїв транспортних засобів. За цей час надійшла загалом 91 ініціатива.

11:52:43 19.03.2021