захист прав дітей

05 Червня, 2024 р., 10:09
      4 червня – Міжнародний день дітей – безневинних жертв агресії. В цей день вшановуємо пам’ять усіх діток, які загинули внаслідок війни російської федерації проти України. Акція була започаткована з ініціативи першої леді Олени Зеленської.
01 Червня, 2024 р., 08:00
      У цей чудовий день, 1 червня, хочеться від щирого серця привітати всіх дітей з їхнім святом! Нехай кожна дитина буде щасливою, здоровою, оточеною любов'ю та турботою рідних. Нехай у їхньому житті буде багато радості, сміху, цікавих відкриттів та захоплюючих пригод.
30 Травня, 2024 р., 15:02
     27 травня 2024 року  начальником служби у справах дітей виконавчого комітету Лютенської сільської ради Підгайною І.О., спільно з фахівцем із соціальної роботи Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг виконавчого комітету Лютенської сільської ради Кійко О.В. та капітаном поліції Грибом  В.В. ПОГ СВГ Миргородського РВП здійснено профілактичний рейд на території Лютенської сільської ради.
15 Травня, 2024 р., 13:49
     У квітні місяці 2024 року  начальником служби у справах дітей виконавчого комітету Лютенської сільської ради Підгайною І.О., директором Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» виконавчого комітету Лютенської сільської ради Дроботею Т.Д., фахівцем із соціальної роботи Царицан Н.В. та старостою Рашівського старостинського округу Грінько Р.М. здійснено профілактичний рейд на території Рашівського старостинського округу.
15 Травня, 2024 р., 13:08
Щорічно, 15 травня, відзначається Міжнародний день сім’ї, встановлений Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році, щоб привернути увагу громадськості різних країн на численні проблеми сім’ї як соціальної групи. На думку Генерального секретаря ООН Кофі Аннана(1997-2006р.), коли зневажаються основні права однієї сім’ї – єдність всієї людської сім’ї, членами якої вони є, перебуває під загрозою.
15 Квітня, 2024 р., 16:23
Службою у справах дітей виконавчого комітету Лютенської сільської ради спільно з КЗ «ЦНСП» виконавчого комітету Лютенської сільської ради  10.04.2024 року в Рашівському ліцеї Лютенської сільської ради було проведено захід, спрямований на підвищення рівня правової культури та поінформованості серед здобувачів освіти про проблеми домашнього насильства та шляхи його вирішення, а також  профілактики булінгу та правопорушень серед дітей.
02 Квітня, 2024 р., 09:45
      Службою у справах дітей виконавчого комітету Лютенської сільської ради  проводиться інформаційна робота з популяризації сімейних форм виховання та пошуку кандидатів у патронатні вихователі серед жителів громади!!!
27 Березня, 2024 р., 15:52
Службою у справах дітей виконавчого комітету Лютенської сільської ради спільно з комунальним закладом «Центр надання соціальних послуг» виконавчого комітету Лютенської сільської ради  21.03.2024 року було проведено «Інформаційну кампанію щодо попередження гендерно зумовленого насильства та насильства за ознакою статі», яка включала в себе: розповсюдження інформаційних буклетів, брошурок  та пам`яток: («План безпеки: швидкі дії у випадку домашнього насильства», «Твої права – твій надійний захист!», «Як не стати жертвою насильства», «Пам`ятка для тебе, друже!») серед здобувачів освіти та населення Лютенської територіальної громади.
17 Вересня, 2023 р., 08:00
         Діти – це майбутні будівники нашої держави, наш завтрашній день. Сьогодні вони потребують нашої уваги, розуміння та підтримки, надто ж ті, хто залишився без батьківської опіки. Турбота про них – наше спільне завдання та велика відповідальність. Кожна дитяча доля, тих, хто втратив рідних батьків – нелегка. Багато зусиль треба докласти, щоб допомогти таким дітям повірити у себе, дати їм зрозуміти, що вони є цінністю для суспільства.