захист прав дітей

27 Березня, 2024 р., 15:52
Службою у справах дітей виконавчого комітету Лютенської сільської ради спільно з комунальним закладом «Центр надання соціальних послуг» виконавчого комітету Лютенської сільської ради  21.03.2024 року було проведено «Інформаційну кампанію щодо попередження гендерно зумовленого насильства та насильства за ознакою статі», яка включала в себе: розповсюдження інформаційних буклетів, брошурок  та пам`яток: («План безпеки: швидкі дії у випадку домашнього насильства», «Твої права – твій надійний захист!», «Як не стати жертвою насильства», «Пам`ятка для тебе, друже!») серед здобувачів освіти та населення Лютенської територіальної громади.
17 Вересня, 2023 р., 08:00
         Діти – це майбутні будівники нашої держави, наш завтрашній день. Сьогодні вони потребують нашої уваги, розуміння та підтримки, надто ж ті, хто залишився без батьківської опіки. Турбота про них – наше спільне завдання та велика відповідальність. Кожна дитяча доля, тих, хто втратив рідних батьків – нелегка. Багато зусиль треба докласти, щоб допомогти таким дітям повірити у себе, дати їм зрозуміти, що вони є цінністю для суспільства.
28 Серпня, 2023 р., 11:26
Консультаційний центр надає підтримку громадянам України                           у режимі онлайн та офлайн щодо:
07 Червня, 2023 р., 10:35
Всесвітній день боротьби з дитячою працею був встановлений рішенням Міжнародної організації праці (МОП). Ідея внести в календар нову дату з’явилася в 1997 році після проведення заходів, присвячених боротьбі з найгіршими формами дитячої праці.
23 Березня, 2023 р., 16:22
26 січня 2016 року був прийнятий Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення соціального захисту дітей та підтримки сімей з дітьми», який уперше в українському законодавстві закріпив таку сімейну форму влаштування дітей, як патронатна сім’я.