Відбулася      сесія  Лютенської  сільської  ради

Дата: 20.10.2022 13:28

20 жовтня     2022 року в  залі  засідань Лютенської сільської ради відбулося  пленарне  засідання    шістнадцятої  позачергової  сесії  Лютенської  сільської ради восьмого скликання.  Участь у сесії взяли  13 депутатів  із 22 обраних .

Вів  засідання сільський голова Володимир Омельченко.

Депутати затвердили звіт про виконання сільського бюджету Лютенської територіальної громади за 9 місяців 2022 року та внесли зміни до нього. Також затверджено рішення виконавчого комітету по змінах до бюджету, прийняті у міжсесійний період.

Прийняті рішення про передачу субвенцій у 2023 році Гадяцькій міській раді та  Петрівсько – Роменській сільській раді на утримання об'єктів спільного користування.

Сесія внесла   зміни до ряду програм:  здійснення компенсаційних виплат за   пільговий проїзд автомобільним транспортом окремих категорій громадян  Лютенської   сільської  ради  на 2022-2024 роки; компенсації витрат за  тимчасове  розміщення  внутрішньо – переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану до Лютенської сільської територіальної  громади  на 2022 рік;  надання грошової допомоги жителям Лютенської сільської ради у 2022-2024 роках ; з благоустрою території Лютенської сільської ради на 2022-2024 роки; зайнятості населення Лютенської сільської ради на 2021-2023 роки.

Також  депутати   вирішили   ряд  земельних  питань  та передали автомобіль на баланс КП « Джерело».