08 Грудня, 2021 р., 10:39
        7 грудня   2021 року в  залі засідань   відбулося пленарне засідання  одинадцятої позачергової  сесії  Лютенської  сільської  ради  восьмого скликання.  Участь у роботі сесії взяли  18 депутатів  із 22 обраних . Вів  засідання сільський голова  Володимир   Омельченко.   На початку сесії голова привітав депутатів та запрошених  із професійним святом - Днем місцевого самоврядування в Україні . До  проєкту  порядку денного  сесії  було  внесено 7 першочергових   питань.
07 Грудня, 2021 р., 09:32
Сьогодні,  7 грудня,   в День місцевого самоврядування в Україні,    традиційно  відзначається   день святої Катерини  та  свято української хустки. Виконавчий  комітет Лютенської сільської ради долучається до Всеукраїнського флешмобу, вітає всіх із святами  і бажає слідувати українським традиціям!
07 Грудня, 2021 р., 09:15
Прийміть щирі і сердечні вітання з нагоди державного свята – Дня місцевого самоврядування!
07 Грудня, 2021 р., 07:00
         Прийміть  найщиріші вітання з нагоди  державного свята - Дня місцевого самоврядування!
02 Грудня, 2021 р., 14:56
         02  грудня  2021 року  в  залі засідань виконавчого комітету Лютенської сільської ради відбулася  зустріч працівників Полтавської обласної громадської  організації «Офіційна сільськогосподарська дорадча служба  з надання дорадчих послуг» територіальній  громаді та  сільськогосподарським виробникам  громади за наступними напрямками:
26 Листопада, 2021 р., 14:32
26 листопада  2021 року в  залі засідань Лютенської сільської ради відбувся конкурс  на   заміщення   вакантної  посади  директора   комунального закладу «Центр надання соціальних послуг»  виконавчого комітету Лютенської  сільської ради ( відповідно до  розпорядження   сільського голови  Омельченка В.І.    від   25.10.2021     № 59 - ОД).