Охорона навколишнього середовища

11 Квітня, 2024 р., 10:17
Як свідчить статистика, 90% усіх пожеж виникає з вини населення. Найчастіше  - через випалювання сухої трави поблизу лісів, необачно кинутий недопалок або ж непогашене багаття у лісі. Сильні весняні вітри сприяють розповсюдженню вогню у прилеглі лісові насадження, чим створюють реальну загрозу їх знищення.
10 Квітня, 2024 р., 10:01
У лісах Полтавщини розпочався пожежонебезпечний період, що триватиме до кінця осені. Цей період є особливо небезпечним для лісових масивів через високий ризик ймовірності виникнення загорянь.
08 Квітня, 2024 р., 08:25
Запрошуємо вас долучитись до низки заходів по прибиранню території громади, зокрема провести санітарне прибирання та благоустрій прилеглих та закріплених за вами територій, навести лад на територіях приватних садиб, вулицях, господарських територіях та біля під’їздів багатоквартирних будинків.
29 Березня, 2024 р., 10:13
Миргородське  РУ ГУ ДСНС України у Полтавській області закликає громадян утриматися від спалювання сухої рослинності та її залишків, сміття.
27 Березня, 2024 р., 10:54
Із настанням весни, мешканці приватних домоволодінь, житлових будинків, садівничих товариств активно починають наводити лад на земельних ділянках, при цьому спалюють гілки, суху траву та сміття.
29 Лютого, 2024 р., 13:28
26 Липня, 2023 р., 16:00
Наше навколишнє середовище щодня страждає від екоциду. Постійні обстріли, детонація мін, горіння лісів, підрив Каховської ГЕС – наслідки усіх цих екозлочинів будуть наздоганяти нас роками і навіть століттями. Ми повинні уже зараз почати роботу над ліквідацією наслідків екокатастрофи, підтримкою та відновленням українського довкілля. Сьогодні, як ніколи, потрібно об’єднувати зусилля та працювати у спільному напрямку – Перемога та екологічне відновлення України – Юлія Мархель, координаторка World Cleanup Day в Україні.
13 Липня, 2023 р., 12:03
 Виконавчий комітет Лютенської сільської ради зобов’язує власників та землекористувачів громади провести обстеження земельних наділів , присадибних ділянок та прилеглої до них території на предмет виявлення та знищення злісного карантинного бур’яну – амброзії полинолистої .
16 Березня, 2023 р., 18:28
Щодо запобігання та протидії масовим пожежам лісів і сільськогосподарських угідь: