Охорона навколишнього середовища

29 Лютого, 2024 р., 13:28
Із настанням весни, мешканці приватних домоволодінь, житлових будинків, садівничих товариств активно починають наводити лад на земельних ділянках, при цьому спалюють гілки, суху траву та сміття.
26 Липня, 2023 р., 16:00
Наше навколишнє середовище щодня страждає від екоциду. Постійні обстріли, детонація мін, горіння лісів, підрив Каховської ГЕС – наслідки усіх цих екозлочинів будуть наздоганяти нас роками і навіть століттями. Ми повинні уже зараз почати роботу над ліквідацією наслідків екокатастрофи, підтримкою та відновленням українського довкілля. Сьогодні, як ніколи, потрібно об’єднувати зусилля та працювати у спільному напрямку – Перемога та екологічне відновлення України – Юлія Мархель, координаторка World Cleanup Day в Україні.
13 Липня, 2023 р., 12:03
 Виконавчий комітет Лютенської сільської ради зобов’язує власників та землекористувачів громади провести обстеження земельних наділів , присадибних ділянок та прилеглої до них території на предмет виявлення та знищення злісного карантинного бур’яну – амброзії полинолистої .
16 Березня, 2023 р., 18:28
Щодо запобігання та протидії масовим пожежам лісів і сільськогосподарських угідь:
04 Січня, 2023 р., 12:33
На виконання доручення Прем‘єр-міністра України Д. Шмигаля від 20.12.2022 року № 57940/38/1-21 до листа Державної служби України з надзвичайних ситуацій від 09.12.2022 року № 01-13362/161-2 та відповідно до Плану роботи Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на 2023 рік, затвердженого Прем’єр-міністром України Д. Шмигалем, головою Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, інформуємо про заборону спалювання пожнивних решток та недопущення підпалів сухої трави.
26 Липня, 2022 р., 11:22
21 Лютого, 2022 р., 11:22
Ідея формування екологічної мережі є інтегральною у справі збереження природного середовища, оптимізації ландшафтів, збереження генофонду живої природи, формування сприятливих умов для життєдіяльності людини. У Європі вона вже набула певного розвитку і є головним напрямом реалізації Всеєвропейської стратегії збереження біологічного і ландшафтного різноманіття (Софія, 1995).
06 Квітня, 2021 р., 09:02
Наприкінці липня в Україні зацвітає амброзія, а це означає, що настає непростий період для алергіків. Кожна рослина амброзії виробляє близько мільярду пилкових зерен, які прекрасно розносяться з вітром та здатні долати величезні відстані (до 400 км). Тож на алергію на амброзію страждає дуже велика кількість людей.