Охорона навколишнього середовища

АЛЕРГІЯ НА АМБРОЗІЮ –ХВОРОБА СУЧАСНОЇ ЦИВІЛІЗАЦІЇ

Наприкінці липня в Україні зацвітає амброзія, а це означає, що настає непростий період для алергіків. Кожна рослина амброзії виробляє близько мільярду пилкових зерен, які прекрасно розносяться з вітром та здатні долати величезні відстані (до 400 км). Тож на алергію на амброзію страждає дуже велика кількість людей.

09:02:01 06.04.2021

Із 1 квітня на водних об’єктах області розпочалася весняно-літня заборона на вилов водних біоресурсів

Відповідно до наказу Управління Держрибагентства у Полтавській області від 16 березня 2021 року № 65 встановлено терміни заборони на лов (добування) риби у весняно-літній період природного відтворення (нересту) в 2021 році на підконтрольних водних об’єктах Полтавському рибоохоронному патрулю.

09:58:25 02.04.2021