Охорона навколишнього середовища

STOP! Амброзія!

Виконавчий комітет Лютенської сільської ради зобов’язує власників та землекористувачів громади провести обстеження земельних наділів , присадибних ділянок та прилеглої до них території на предмет виявлення та знищення злісного карантинного бур’яну – амброзії полинолистої .

11:22:45 26.07.2022

Розроблено регіональну схему формування екологічної мережі Полтавської області

Ідея формування екологічної мережі є інтегральною у справі збереження природного середовища, оптимізації ландшафтів, збереження генофонду живої природи, формування сприятливих умов для життєдіяльності людини. У Європі вона вже набула певного розвитку і є головним напрямом реалізації Всеєвропейської стратегії збереження біологічного і ландшафтного різноманіття (Софія, 1995).

11:22:23 21.02.2022

АЛЕРГІЯ НА АМБРОЗІЮ –ХВОРОБА СУЧАСНОЇ ЦИВІЛІЗАЦІЇ

Наприкінці липня в Україні зацвітає амброзія, а це означає, що настає непростий період для алергіків. Кожна рослина амброзії виробляє близько мільярду пилкових зерен, які прекрасно розносяться з вітром та здатні долати величезні відстані (до 400 км). Тож на алергію на амброзію страждає дуже велика кількість людей.

09:02:01 06.04.2021

Із 1 квітня на водних об’єктах області розпочалася весняно-літня заборона на вилов водних біоресурсів

Відповідно до наказу Управління Держрибагентства у Полтавській області від 16 березня 2021 року № 65 встановлено терміни заборони на лов (добування) риби у весняно-літній період природного відтворення (нересту) в 2021 році на підконтрольних водних об’єктах Полтавському рибоохоронному патрулю.

09:58:25 02.04.2021