Про сесію

Дата: 07.12.2022 11:34

7 грудня 2022 року в залі засідань Лютенської сільської ради відбулося пленарне засідання сімнадцятої позачергової сесії Лютенської сільської ради восьмого скликання.

Перед початком засідання Лютенський сільський голова Володимир Омельченко вручив від імені Полтавської обласної військової адміністрації Почесну грамоту Приходько Людмилі Василівні за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток АПК Полтавщини, забезпечення продовольчої безпеки держави та з нагоди Дня працівників сільського господарства.

Також  Почесними  грамотами Миргородської районної  військової адміністрації та Миргородської районної ради з нагоди Дня місцевого самоврядування в Україні  відзначені: Романенко Наталія Олександрівна, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету, депутат сільської ради; Сергеєв Олексій Миколайович,  голова ФГ « Рашівське», депутат сільської ради ;    Берус Олексій Григорович, голова ФГ « Берус», член виконавчого комітету сільської ради.

Розглянуто  десять  питань   порядку денного сесії. Депутати затвердили зміни до ряду діючих програм, затвердили нову Програму підтримки самозабезпечення Лютенської сільської ради харчовими продуктами на 2023 -2025 роки « Сади Перемоги» та внесли зміни до бюджету  Лютенської   сільської   ради на 2022 рік.