Роковини  Чорнобильської трагедії

Дата: 26.04.2022 10:50

Сьогодні, 26 квітня  2022 року –  вже 36 – ті роковини Чорнобильської катастрофи.

Сьогодні ми  вшановуємо  наших односельців, які стали на захист  української  землі  від «мирного» атому  навесні 1986 року. Чомусь так стається, що на нашу землю періодично приходять випробування – як не  від атомної електростанції, так від  страшного сусіда – ординця – нелюда. І простим, звичайним українцям приходиться  вставати і боронити рідну землю.

У нашій Лютенській  громаді  сьогодні проживає 30 учасників –ліквідаторів аварії на ЧАЕС.  Перелічу  всіх поіменно - у  Лютеньці: Паниця М.С., Маковський М.А.,  Усик Л.В.,  Савченко М.Д., Передерій М.В., Демиденко М.І., Вовк М.Г., Піддубний В.І.; у Соснівці: Чупейда Г.В., Івер М.М., Кобзар П.О.,  Кримовський М.П.,  Кіндратенко В.В.;  у Лисівці: Ботвина Я.О., Бадула В.М., Бобошко Л.М., Калашник М.В., Коваленко М.О.,     Рой В.М.; у Рашівці : Різун М.М., Лукаш М.М., Цілуйко В.І., Коваленко В.М., Рудич О.М., Галушка В.С., Яровий М.В., Кобізький М.М., Мощний Ю.М., Галушка Н.М.(вдова).

Відповідно до Програми надання грошової допомоги  жителям Лютенської сільської ради у 2022 -2024 роках, прийнятої 19.11.2021 десятою сесією Лютенської сільської ради,  щороку до річниці Чорнобильської трагедії   виконавчий комітет Лютенської сільської ради надає учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС допомогу в  розмірі 2 тисячі гривень.

Низький  уклін вам, шановні наші односельці, за вашу роботу, яка стала подвигом . Вічна пам'ять померлим від наслідків  катастрофи на ЧАЕС.

Шануймо та пам'ятаймо  кожного !