Тринадцятого квітня – день народження  Лютенського сільського голови  Володимира Омельченка

Дата: 13.04.2022 08:15

Шановний Володимире  Івановичу!

Доля підготувала Вам важке випробування – бути сільським головою у військовий час. Але ми не вибираємо, коли жити. Бог сам дає людині стільки випробувань, скільки людина може витерпіти.

Сьогодні у Вас День народження, ми щиро вітаємо Вас з цим днем!

Бажаємо Вам міцного здоров’я,  життєвої наснаги, оптимізму і відданого служіння на благо жителів Лютенської   громади, особистих досягнень,  життєвих гараздів  та добробуту.

А головне – Миру всім нам і Перемоги!

Зичимо, щоб і надалі Ваша наполеглива  праця була плідною та змістовною, розпочаті справи принесли вагомі внески у розвиток нашої громади, а успіхи йшли поряд з особистим щастям.

І хай Вас завжди зігріває  тепло людської подяки за добрі справи !

Божого благословення Вам на добрі задуми і звершення.

З повагою

Виконавчий  комітет та депутатський  корпус    Лютенської   сільської  ради восьмого скликання