Засідання  виконавчого комітету

Дата: 06.04.2022 17:15
Кількість переглядів: 1609

        06 квітня   2022  року в  залі засідань  Лютенської сільської ради  відбулося  чергове  засідання  виконавчого  комітету  Лютенської  сільської ради. 

       Вів  засідання голова  виконавчого комітету  Володимир  Омельченко.

       Перед  початком   роботи члени виконавчого комітету хвилиною мовчання вшанували загиблих українців  у російсько – українській війні.

Фото без опису

       До проєкту порядку денного засідання виконкому було внесено 22 питання. Відповідно до постанови   Кабінету Міністрів України від 11.03.2022 № 252 «Деякі питання формування та виконання місцевих бюджетів у період воєнного стану»  виконавчий комітет має повноваження у воєнний час приймати  рішення  про внесення змін  до рішень про місцеві бюджети , затверджувати місцеві ( цільові) програми або вносити до них зміни.

       Отже, виконавчий комітет затвердив звіт про виконання сільського бюджету за І квартал 2022 року та погодив  зміни до сільського бюджету на 2022 рік. Відповідно, внесено зміни до ряду місцевих програм: з благоустрою території Лютенської сільської ради ; здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд автомобільним транспортом окремих категорій громадян ;  місцевих стимулів для медичних працівників ; надання соціальних послуг комунальним закладом « Центр надання соціальних послуг» виконавчого комітету; розвитку освіти; розвитку культури і спорту; оздоровлення та відпочинку дітей; «Безпечне та якісне харчування в закладах освіти» Лютенської сільської ради на 2022-2024 роки  та затвердив  комплексну програму соціального захисту населення для пільгових категорій громадян Лютенської сільської ради на 2022 рік.

    Члени виконавчого комітету  обговорили та прийняли рішення про проведення  щорічної  акції  з благоустрою «За чисте довкілля» на території громади. Прийнято рішення про утворення пункту прокату технічних та інших засобів реабілітації  у комунальному закладі «Центр надання соціальних послуг» виконавчого комітету .

    Виконкомом  розглянуті питання про підсумки роботи адміністративної комісії при виконавчому комітеті за 2021 рік та про стан роботи з попередження  виникнення  складних життєвих обставин у сім'ях з дітьми; прийняті відповідні рішення.

     Одноголосно прийнято рішення  про встановлення опіки та піклування , призначення опікуна та піклувальника над малолітньою Г.К. та неповнолітньою Г.Є..

     Також прийнято рішення про відшкодування вартості проїзду приміським автотранспортом пільгової категорії громадян та надання матеріальної допомоги за заявами громадян.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора