Доброго дня, шановні жителі Лютенської громади!

Дата: 09.04.2022 13:12

Напруга зростає, вже втретє ворог обстріляв Миргород. Вночі 9 квітня відбувся ракетний удар по інфраструктурному об'єкту нашого районного центру. Тому прошу вас не нехтувати сигналами повітряної тривоги, направлятися в захисні споруди при звуках сирени.

Повідомляю, що в нашій громаді знайшли прихисток уже 442  внутрішньо переміщених особи, з них 118 дітей. На сьогодні всі будинки, які були придатні для житла, та власники яких погодились поселити біженців, заселені.

Дякуючи Миргородській районній військовій адміністрації та районній раді, ми одержали чергову партію гуманітарної допомоги для внутрішньо переміщених осіб, яку зразу і роздали потребуючим людям.

Не опускаємо руки, не панікуємо, допомагаємо нашим співвітчизникам, разом, однією дружною  великою українською сім'єю боремося за Перемогу. А вона обов'язково буде! Слава Україні!