Шановні односельці!

Дата: 30.03.2022 09:56

Фото без опису       Уже 35-ий  день  війни.  Начебто один місяць. Але це вже як ціле життя –військове життя. У нашій громаді воно  поступово стало на військові рейки.

Виокремлю основні напрямки: внутрішньо переміщені особи – їх у нас уже 347 чоловік ( з них 96 дітей). Разом дбаємо про кожного, хто опинився в біді. Приймаємо документи для оформлення  статусу внутрішньо переміщених осіб людям, які знайшли прихисток у нашій громаді. Роздаємо гуманітарну допомогу, яку одержуємо з Миргорода, Полтави.

Основне на сьогодні – посівна, необхідно засіяти всі поля, засадити всі городи, щоб  була їжа. Ми сільськогосподарська громада, тому продовольча безпека держави  - на наших плечах.

І, звичайно, благоустрій громади. Без нагадувань прибираємо  території біля комунальних установ, освітніх, медичних  закладів, своїх дворів; переселенці, які приїхали до нас – у дворах, де знайшли тимчасове житло.

Кожен працюємо на своєму робочому місці. Гуртуємось. Наближаємо нашу спільну Перемогу. Слава Україні!