21 Січня, 2022 р., 09:23
Програма розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямами розпочала роботу в 2021 році. Передбачена вона до 2027-го і створена для підтримки малих і середніх сільгоспвиробників, зайнятості сільського населення. Для фінансування її заходів торік виділили 7,7 мільйона гривень з обласного бюджету.
19 Січня, 2022 р., 20:18
Уже наступного тижня Верховна Рада має розглянути у другому читанні законопроект №5202-д «Про організації водокористувачів та стимулювання гідротехнічної меліорації земель» (ОВК), який дасть старт реформі зрошення в Україні.
19 Січня, 2022 р., 15:02
Відтепер органи місцевого самоврядування, державної влади, підприємства та організації можуть обмінюватися електронними документами  швидко, зручно, безпечно та без зайвих паперів.
06 Січня, 2022 р., 11:22
Вітаю усіх вас з одним із найважливіших, найрадісніших та довгоочікуваних християнських свят - Різдвом Христовим! Це свято є приводом пробачати старі образи, промовити найважливіші слова родині та відкрити свої серця добрим помислам. За давньою традицією ми звикли зустрічати це свято у теплому сімейному колі, коли на небі з’являється яскрава різдвяна зірка. Тож нехай світло різдвяної зірки осяє ваші домівки, наповнить їх радістю, злагодою та вірою. Хай сповняться дива, а в усіх справах вас супроводжує успіх. Бажаю достатку й миру нашим домівкам, єднання - кожній громаді та добробуту - великій Миргородщині!
31 Грудня, 2021 р., 18:00
Сердечно вітаю вас із Новим 2022 роком та Різдвом Христовим!
31 Грудня, 2021 р., 12:58
Наближається новий 2022 рік та Різдво Христове - свята, щедрі на тепло родинного спілкування, на любов та добро, на взаєморозуміння, мудрість та повагу.