14 Березня, 2022 р., 10:44
Сьогодні, 14 березня, в Україні відзначається День Українського Добровольця. Я вітаю з цим святом усіх українців, які  ще починаючи з Майдану Незалежності  в  2014 році в місті Києві, стали до боротьби за територіальну цілісність України.
10 Березня, 2022 р., 10:46
          Враховуючи  звернення громадян  територіальної громади  щодо  підвищення цін на продуктові  товари в мережі магазинів  сільської ради , виконавчий комітет Лютенської сільської ради звертається до  фізичних осіб підприємців, які здійснюють торгівельну діяльність  на території сільської ради   про те, що в  часи, коли вся країна згуртувалася для протидії  російській   військовій агресії, підвищення цін на хліб та інші продукти  харчування, товари, що мають істотну соціальну значущість першої необхідності  є неприпустимими.
08 Березня, 2022 р., 11:38
У цей важкий час лихоліття я захоплююся вашою стійкістю,витримкою, силою!Я вітаю всіх жінок Лютенської громади з Міжнародним днем боротьби за права жінок і міжнародний мир! Ми обов'язково переможемо,і завжди будемо зустрічати Весну радісно і щасливо,бо наші українські дівчата-найкращі,найсильніші, і наймужніші.Зі святом і Слава Українським жінкам,Слава Україні!
23 Лютого, 2022 р., 09:47
Міністерство культури та інформаційної політики України пропонує українцям долучитися до флешмобу від Віртуальний музей російської агресії.
16 Лютого, 2022 р., 10:18
      На виконання Указу Президента України Володимира Зеленського  № 53/2022  від 14.02.2022  про відзначення Дня єднання в Україні , виконавчий комітет Лютенської сільської ради  закликає всіх  жителів  громади сьогодні, 16 лютого,   підняти, вивісити  національні прапори України, прикріпляти до одягу синьо – жовті стрічки та  продовжити цю акцію до кінця тижня задля консолідації  українців перед лицем  російської  військової  загрози та інформаційного тиску.
15 Лютого, 2022 р., 16:06
         15 лютого   2022 року в  залі  засідань Лютенської сільської ради відбулося пленарне засідання  тринадцятої позачергової  сесії  Лютенської  сільської ради восьмого скликання.  Участь у сесії взяли  14 депутатів  із 22 обраних .