Двадцять третя позачергова  сесія Лютенської сільської ради

Дата: 02.08.2023 11:57

02 серпня   2023 року в залі засідань Лютенської сільської ради відбулося пленарне засідання  двадцять третьої позачергової  сесії Лютенської сільської ради восьмого скликання.

Участь у сесії взяли  14 депутатів  із 22 обраних .

Вів  засідання сільський голова Володимир Омельченко.

Перед початком  сесії депутати вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих українців у розв’язаній державою - терористом  росією  загарбницькій війні в Україні.

Сесія  зібралася для того, щоб швидко розподілити  цільові кошти ( у розмірі 1999996 грн.),   що      надійшли      від  АТ «Укргазвидобування»     ( ГПУ

« Полтавагазвидобування) на підставі Угоди про співробітництво у сфері сталого розвитку  для покращення соціальної інфраструктури населених пунктів, що входять до складу Лютенської сільської ради Миргородського району.

Відповідно  депутати внесли зміни  до  Програми цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки на території Лютенської сільської ради на 2022-2024 роки( придбання матеріалів для здійснення поточного ремонту мосту через р.Псьол між селами Рашівка та Млини Лютенської сільської ради на суму 399 тис.грн.); до Програми «Питна вода населених пунктів Лютенської сільської ради на 2022-2024 роки»,  (придбання обладнання водонапірної вежі та насоса для Рашівського старостинського округу Лютенської сільської ради  на суму 473545грн., придбання та встановлення водонапірної вежі та свердловинного насоса для села Лютенька  на суму 586, 745грн. ); до Комплексної програми розвитку  освіти на  2022-2024 роки, (придбання ігрового майданчику ЗДО «Світанок» с.Соснівка на суму 168 360 грн.); до Програми розвитку  культури і спорту на території Лютенської сільської ради на  2022-2024 роки (забезпечення матеріально-технічною базою Лисівського та Рашівського  СБК на суму 372366грн.).

Окрім цього, депутати виділили кошти з місцевого бюджету на некомерційне підприємство «Гадяцький ЦПМСД» Гадяцької міської ради ( 40 тисяч гривень ) та внесли зміни до Програми фінансової підтримки Комунальної організації «Рашівська місцева пожежна охорона»  на 2022-2024 роки для оплати праці та відрядження працівників Рашівської МПО, які поїхали відновлювати інфраструктуру Херсону в розмірі 136229 гривень.

Відповідно, погоджено зміни до бюджету Лютенської сільської теритолріальної громади на 2023 рік.