Крафтовий ярмарок - Курс на Незалежність

Дата: 31.07.2023 15:43

Представники Лютенської громади взяли участь  у ярмарку переможців грантового конкурсу «Курс на Незалежність», проведеному  Благодійним  фондом « Повір у себе» та Агропромхолдингом « Астарта Київ», який відбувся  29 липня 2023 року в  м.Полтава.

Ми презентували сільськогосподарську  продукцію( огірки, помідори, зелень), вирощені в теплицях, виграних в результаті подачі заявки на конкурс.

Креативно представляли Лютенську громаду  директор КП « Джерело» Іван Коломієць, автор проєкту  - депутат Лютенської сільської ради Наталія Романенко, працівники виконавчого комітету Лютенської сільської ради Валентина Міщенко та Оксана Барабаш .

По завершенню ярмарку  свою вітамінну  продукцію  - огірок ( 60кг), помідори ( 10кг) ,  помідор    « Чері» (15 кг) та листову зелень ( 5кг)    ми   передали ГО  Волонтерський корпус « Все буде Україна» для гуманітарної допомоги ЗСУ.

Дякуємо організаторам цього ярмарку за можливість показати свої здобутки і  перейняти досвід  у колег.