29 Серпня, 2023 р., 09:10
Староста   Рашівського   старостинського   округу  Руслан  Грінько разом із адміністратором   старостинського  округу  Оленою Ярошенко    вшанували пам'ять загиблого  земляка  Юрія  Володимировича  Кириєнка покладанням  квітів до могили Героя. Герої не вмирають!
24 Серпня, 2023 р., 15:09
    Сьогодні,  24 серпня 2023 року,  Лютенський  сільський голова Володимир Омельченко   вручив  від імені голови Миргородської РВА Віталія Дяківнича та голови  Миргородської районної ради Наталії Гирки  Почесну грамоту матері нашої захисниці  Гонтової  Олени Сергіївни  Цимбал Тетяні Володимирівні  з нагоди Державного свята - дня Незалежності України та подякував за  достойне виховання доньки.
23 Серпня, 2023 р., 09:00
Цей особливий день дарує натхнення для нових звершень! Нехай ваша дорога розтягнеться яскравою й безмежною стрічкою, неначе блакитне небо під гордо піднятим жовто-блакитним стягом!
21 Серпня, 2023 р., 16:28
Підтримка ветеранської спільноти, членів їх родин не може зволікати та чекати перемоги – вона потрібна вже зараз і сьогодні.
17 Серпня, 2023 р., 11:17
Консультаційний центр надає підтримку громадянам України у режимі онлайн та офлайн щодо:
14 Серпня, 2023 р., 08:44
Мінмолодьспортом спільно з партнерами у 2023 році продовжено роботу щодо реалізації Національної програми залучення молоді до відновлення України ВідНОВА:UA, мета якої сприяння процесам залучення молоді до відновлення України та нормалізації життя у громадах, що постраждали від війни з росією.
07 Серпня, 2023 р., 13:59
Вже понад півтора року українці як ніколи об’єднані. Співпраця відбувається на різних рівнях – зокрема і між різними суспільними секторами: органами влади, бізнесом та громадянським суспільством. Наразі важливо показати, наскільки круто українці з різних секторів можуть співпрацювати заради суспільного інтересу.