21 Листопада, 2023 р., 09:23
В Україні 21 листопада відзначається День гідності та свободи.
14 Листопада, 2023 р., 12:21
Ті, кому є на кого покластися у складних ситуаціях, легше переживають стрес. У випадку з дітьми важливий тип стосунків, що зветься «надійна прив’язаність». Це взаємини з дорослими, в яких дітей приймають такими, які вони є, – з усіма їхніми емоціями, недоліками, піклуються про них, забезпечують близькість і надійність.
09 Листопада, 2023 р., 14:37
        09 листопада   2023 року в залі засідань Лютенської сільської ради відбулося пленарне засідання  двадцять  п’ятої сесії Лютенської сільської ради восьмого скликання. Сесії передувало розширене засідання постійних комісій сільської ради.
31 Жовтня, 2023 р., 09:34
Високоточна та професійна робота бійців бригади Нацполіції «Лють» не дає ворогу спокійно ходити по нашій землі.
25 Жовтня, 2023 р., 16:31
     Попередження пожеж від пічного опалення залишається важливою задачею забезпечення пожежної безпеки у приватному житловому секторі.
05 Жовтня, 2023 р., 09:10
Громадська організація «Інститут  Республіка» запрошує на публічні консультації: «Удосконалення механізму отримання громадянами України компенсації за житло, пошкоджене та знищене внаслідок збройної агресії росії проти України».
04 Жовтня, 2023 р., 13:29
    Щороку у світі та Україні 10 жовтня відзначається Всесвітній день психічного здоров’я (World Mental Health Day) або День ментального здоров’я, спрямований на підтримку людей, які не страждають на серйозні відхилення з боку психіки, проте переживають скрутні часи та потребують сили волі й характеру, які б допомогли їм впоратися з будь-якими життєвими труднощами. Піклування про ментальне здоров’я допоможе залишитися стійкішим і зберегти сили для перемоги.
01 Жовтня, 2023 р., 11:19
Сьогодні, 01 жовтня , ми відзначаємо День захисника та захисниці України.
30 Вересня, 2023 р., 23:37
1 жовтня -День захисників та захисниць України, День українського козацтва та Покров Пресвятої Богородиці. Це свято безмежної подяки всім захисникам та захисницям України, і всім тим, хто боронить Україну, дарують своєму народові мирне майбутнє. Це свято всієї України!