30 Вересня, 2023 р., 23:34
1 жовтня відзначається Міжнародний День людей похилого віку та День ветерана. Цей день вже став чудовою традицією у нашій країні і свідчить про велику повагу до людей старшого покоління.
28 Вересня, 2023 р., 13:50
Зловмисники пропонували громадянам внести передоплату за надання послуг із працевлаштування за кордоном. У такий спосіб вони ошукали понад 180 осіб. Фігурантам повідомлено про підозру.
20 Вересня, 2023 р., 15:19
        20 вересня 2023 року в залі засідань Лютенської сільської ради відбулося пленарне засідання  двадцять  четвертої  позачергової  сесії Лютенської сільської ради восьмого скликання.
18 Вересня, 2023 р., 15:00
Оголошено ІІ Всеукраїнський конкурс наукових робіт серед молоді імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики».
18 Вересня, 2023 р., 15:00
Відділ кримінологічних досліджень Інституту вивчення проблем злочинності ім. академіка В.В. Сташиса здійснює розробку фундаментального дослідження «Стратегія запобігання правопорушенням у сфері безпеки дорожнього руху та експлуатації транспорту в Україні».
11 Вересня, 2023 р., 09:49
      Сьогодні, 11 вересня 2023 року,  минає 80 -та річниця  визволення сіл Лютенька,  Лисівка,  Рашівка, Соснівка від німецько - фашистських загарбників.
01 Вересня, 2023 р., 10:37
За дорученням Президента України відбулося розширене засідання президії Конгресу місцевих та регіональних влад під головуванням керівника Офісу Глави держави Андрія Єрмака. Захід провели у новому форматі безпосереднього спілкування з представниками територіальних громад регіонів нашої країни, першим із яких стала Херсонщина.
29 Серпня, 2023 р., 11:08
   Сьогодні,  29 серпня 2023 року,  Лютенський  сільський голова Володимир Омельченко   передав   від  імені голови Миргородської РВА Віталія Дяківнича та голови  Миргородської районної ради Наталії Гирки  Почесну грамоту дружині нашого  захисника  Мищенко Інні Миколаївні для   Мищенка Миколи Івановича, депутата Лютенської сільської ради   з нагоди Державного свята - дня Незалежності України.