26 Грудня, 2023 р., 13:21
13 грудня 2023 року між благодійною організацією “Energy Act for Ukraine” та Українською асоціацією районних та обласних рад підписаний Меморандум, який закладає основу співпраці з метою зміцнення енергетичної незалежності об’єктів критичної інфраструктури в Україні та залучення до цієї сфери органів місцевого самоврядування.
25 Грудня, 2023 р., 09:34
Відбудова Херсонщини триває. Полтавщина разом з іншими областями країни допомагає відновлювати регіон у межах національної ініціативи «Пліч-о-пліч».
21 Грудня, 2023 р., 16:14
        21 грудня  2023 року в залі засідань Лютенської сільської ради відбулося пленарне засідання  двадцять сьомої сесії Лютенської сільської ради восьмого скликання. Сесії передувало розширене засідання постійних комісій сільської ради.
19 Грудня, 2023 р., 10:06
Відповідно до статті 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад»,  керуючись статтею 250 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  я, Романенко Наталія Олександрівна, депутат Лютенської сільської ради  від виборчого округу № 3 звітую перед своїми виборцями, мешканцями села Лютенька, про виконання наданих мені повноважень, у період з 01 січня 2023 року по теперішній час.
07 Грудня, 2023 р., 13:23
        07  грудня    2023 року в залі засідань Лютенської сільської ради відбулося пленарне засідання  двадцять шостої позачергової  сесії Лютенської сільської ради восьмого скликання.
06 Грудня, 2023 р., 14:48
З нагоди дня Святого Миколая,  за підтримки Лютенського сільського голови Володимира ОМЕЛЬЧЕНКА  діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування,  Лютенської територіальної громади отримали подарункові набори, гарний настрій та позитивні емоції.
29 Листопада, 2023 р., 13:26
           У кінці листопада  2023 року  Лютенський   сільський  голова Володимир  Омельченко та організатор екскурсій Лютенського сільського Будинку культури  Валерій Яресько    привітали з 95 - літнім ювілеєм  Петренко Параску Яківну - жительку села  Лютенька,   вручили подарунки та побажали доброго здоров'я на  довгі  літа.