10 Липня, 2023 р., 10:00
У рамках відзначення Дня Конституції України Лютенський сільський голова Володимир Омельченко  вручив Грамоту Лютенської сільської ради Хоменку Миколі Миколайовичу, начальнику фінансового відділу та члену дирекції ТОВ « АТ КАРГІЛЛ» за надання благодійної допомоги Лютенській громаді (у вигляді комп’ютерної техніки), значний внесок у розвиток місцевого самоврядування , активну громадянську позицію .
06 Липня, 2023 р., 14:53
        06 липня   2023 року в залі засідань Лютенської сільської ради відбулося пленарне засідання  двадцять  другої  сесії Лютенської сільської ради восьмого скликання. Сесії передувало розширене засідання постійних комісій сільської ради.
28 Червня, 2023 р., 13:06
         Комунальна установа «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради інформує, що Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив результати основної сесії НМТ-2023.
22 Червня, 2023 р., 13:32
Наприкінці травня за участі громадської організації «Центр психологічної допомоги «Конфіденс» стартував новий масштабний багатофункціональний проєкт «Зупинка: Я» – спільна ініціатива програми Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), держави і громадських організацій для надання комплексної психологічної допомоги та психоедукації для зміцнення психічного здоров’я, попередження виснаження та відновлення ресурсу українців.
15 Червня, 2023 р., 13:13
        15 червня   2023 року в залі засідань Лютенської сільської ради відбулося пленарне засідання  двадцять першої позачергової  сесії Лютенської сільської ради восьмого скликання.
07 Червня, 2023 р., 10:01
         Лютенська сільська рада активно працює над оновленням машинного парку комунального  підприємства « Джерело» Лютенської сільської ради.