15 Березня, 2023 р., 10:47
Підрозділ нацгвардійця знищує логістичні вузли та артилерійські розрахунки противника на Бахмутському напрямку.
14 Березня, 2023 р., 08:23
Протягом двох тижнів добровольці, які перші пройшли відбір до Об’єднаної штурмової бригади Національної поліції України «Лють», пройшли навчання із тактичної, домедичної та вогневої підготовки. 13 березня штурмовики успішно склали комплексний екзамен та готові до наступного етапу спеціальної підготовки.
23 Лютого, 2023 р., 15:05
        23 лютого  2023 року в залі засідань Лютенської сільської ради відбулося пленарне засідання  дев’ятнадцятої  сесії Лютенської сільської ради восьмого скликання. Сесії передувало розширене засідання постійних комісій сільської ради.
12 Січня, 2023 р., 17:46
Відповідно до статті 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад»,  керуючись статтею 250 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  я, Романенко Наталія Олександрівна, депутат Лютенської сільської ради  від виборчого округу № 3 звітую перед своїми виборцями, мешканцями села Лютенька, про виконання наданих мені повноважень, у період з 01 січня 2022 року по теперішній час.