15 Березня, 2024 р., 13:38
Резолюція Ради Безпеки ООН 1325 “Жінки, мир, безпека” є однією з найбільш важливих резолюцій РБ ООН у сфері політики безпеки, визнає що збройна агресія і кризи по-різному впливають на жінок і дівчат та чоловіків. Так жінки є більш вразливими до проявів фізичне, психологічне, сексуальне й економічне насильство переслідує жінок – і загострюється в часи криз.
06 Березня, 2024 р., 15:56
        06 березня  2024 року в залі засідань Лютенської сільської ради відбулося пленарне засідання  двадцять  восьмої сесії Лютенської сільської ради восьмого скликання. Сесії передувало розширене засідання постійних комісій сільської ради.
04 Березня, 2024 р., 16:02
В Україні діє перший портал повідомлень про матеріали, пов’язані із сексуальним насильством над дітьми в мережі, — StopCrime.
20 Лютого, 2024 р., 16:51
Днями у межах Вільнюської декларації G7 було підписано ще дві безпекові угоди між Україною та Францією та між Україною й Німеччиною. Трохи раніше – з Великою Британією.
13 Лютого, 2024 р., 16:27
Робоча група «Прозорість і підзвітність» продовжує реагувати на публікації в медіа щодо проведення закупівель на Полтавщині.
12 Лютого, 2024 р., 13:16
Онлайн-школа з вивчення англійської мови All Right відкрила безоплатний доступ для українських дітей віком від 4 до 12 років. У межах мовної програми Future Perfect школа надасть доступ до освітніх можливостей на два роки. Це допоможе більшій кількості дітей опанувати англійську мову та розширить перспективи їхнього розвитку й самореалізації.
07 Лютого, 2024 р., 11:17
6 лютого відбулось перше засідання Координаційного штабу з питань приведення об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту як таких, що мають стратегічне значення для забезпечення захисту населення, у належний стан.