Шановні жителі Лютенської громади!

Дата: 24.03.2022 13:46

Місяць тому  війна прийшла на нашу землю.  Ми це зрозуміли, почувши вибухи та побачивши вогняне небо  з боку Миргорода,  коли  орки бомбардували там аеродром. Страх, розпач, паніка змінилися на ненависть, впевненість, згуртованість, відчайдушність і силу.

Ми сильні, бо  знаємо, що переможемо. І все, що нас не ламає, робить сильнішими.  Цей жах закінчиться. Всі, як один, стоїмо в строю проти ворога. Кожен на своєму місці. Сьогодні основне – знаходимо прихисток для внутрішньо переміщених осіб, їх у громаді вже 281 людина( з них 71 дитина). Розселяємо, одягаємо, взуваємо, даємо продукти харчування, ліки.

Закінчуємо формування територіальної оборони громади. Дякуючи нашим хлопцям з місцевої тероборони, нашим доблесним Збройним Силам України, спимо вночі.

Підтримуємо один одного, працюємо, і твердо знаємо – ворог буде розбитий. І на оновленій землі врага не буде, супостата.А буде син, і буде мати. І будуть люде на землі.

Слава Україні!