Доброго дня, дорога громадо!

Дата: 23.03.2022 14:22

Двадцять восьмий день війни. Лютенська громада тримається. Прибувають внутрішньо переміщені особи. Сьогодні  у нас 267 внутрішньо переміщених  осіб, з них 67 дітей. Всіх поселили, забезпечили самим необхідним. Вчора знову привезли гуманітарну допомогу з Полтави від  європейських країн – Чехії, Італії, Польщі. Це   медикаменти, ковдри, пледи, подушки, постільна білизна, одяг - дорослий, дитячий, взуття доросле, дитяче, засоби гігієни, продукти харчування – борошно, крупи,олія, дитяче харчування, солодощі. Сьогодні роздали на старостинські округи та надали  допомогу  всім, хто її потребує, в Лютеньці. Дуже дякую Полтавській ОДА та благодійникам, які її надали.

Знову закликаю вас – прибирайте двори, але не паліть! Наводимо лад на городах, у садках, біля домівок.

Дякую нашим Збройним Силам України, нашій місцевій територіальній обороні  за  відносний спокій у нашій громаді. Працюємо. Гуртуємось.  Разом наближаємо нашу Перемогу. Слава Україні!