A A A K K K
для людей із порушенням зору
Лютенська сільська рада
Полтавська область, Миргородський район

Звернення Лютенського сільського голови Володимира Омельченка до власників торгівельних підприємств, що здійснюють торгівельну діяльність на території Лютенської сільської ради

Дата: 10.03.2022 10:46
Кількість переглядів: 588

          Враховуючи  звернення громадян  територіальної громади  щодо  підвищення цін на продуктові  товари в мережі магазинів  сільської ради , виконавчий комітет Лютенської сільської ради звертається до  фізичних осіб підприємців, які здійснюють торгівельну діяльність  на території сільської ради   про те, що в  часи, коли вся країна згуртувалася для протидії  російській   військовій агресії, підвищення цін на хліб та інші продукти  харчування, товари, що мають істотну соціальну значущість першої необхідності  є неприпустимими.

        ТАКОЖ ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ, ЩО У МАГАЗИНАХ СПОЖИВАЧІ МАЮТЬ ПРАВО РОЗРАХОВУВАТИСЯ ЯК ГОТІВКОВИМ,  ТАК І  БЕЗГОТІВКОВИМ РОЗРАХУНКОМ!   Відмова   у безготівковому розрахунку за придбані товари та послуги свідчить про обмеження прав споживача та є порушенням ст. 17 Закону України «Про захист прав споживачів».  Встановлення будь-яких переваг, застосування прямих або непрямих обмежень прав споживачів не допускається, крім випадків, передбачених нормативно-правовими актами.

 

   В ПОДАЛЬШОМУ ЗВЕРЕННЯ ГРОМАДЯН ЩОДО  ПІДВИЩЕННЯ ЦІН БУДУТЬ  ПОВІДОМЛЯТИСЯ В ВІЙСЬКОВУ АДМІНІСТРАЦІЮ РАЗОМ ІЗ НАЦІОНАЛЬНОЮ ПОЛІЦІЄЮ, ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБОЮ ДЛЯ ВЖИТТЯ ЗАХОДІВ   В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ .

 

Посилання на офіційний сайт Держпродспоживслужб:  http://polvet.gov.ua/uk/news/pidvyshhennya-tsin-na-tovary-ta-poslugy-v-umovah-vijny-ne-prypustymi/

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора