Дорогі земляки!

Дата: 28.03.2022 12:25

Уже  33  дні  в  Україні  йде війна.  Лютенська громада, як і всі громади Полтавщини,  задля продовольчої безпеки, почала сільськогосподарські роботи.  Наголошую, що  перед виходом в поле необхідно попередити  сільського голову  та  командира  місцевої  територіальної оборони.  Надаю перелік  агропідприємств Лютенської  сільської ради, які можуть працювати в нічний час: ТОВ « АФ ім.Довженка»,ТОВ « Маяк», ТОВ « Сяйво Маяка», ТОВ « Нові Мости»,    ТОВ « Стандарт –Агро»,  КСП   « Зелений гай»,  СФГ « Лідія»,  ФГ « Рашівське», ФГ «Сіріус –Агро», ТОВ «Вікторія –Агро», АПОП    « Великообухівське»,  СТОВ « Агростиль»,    ФГ   « Промінь»,  ФГ  « Швидько», ФГ « Заповіт Агро», ФГ «Лаврик Н.Я.», СТОВ « Сади ГАдяччини», ФГ « Берус», ФГ « Липки», ФГ « Агро –Френд».

Станом на сьогодні в громаді зареєстровано 318 переселенців ( з них 87 дітей). Всі розселені, всім надається гуманітарна допомога.

Дякую  поварам наших освітніх установ  за роботу по забезпеченню харчування Збройних Сил України.

Нагадую про заборону населенню ходити в ліс, крім  працівників лісових господарств.

Тримаємось. Працюємо. Разом наближаємо нашу Перемогу. Слава Україні!