Двадцять друга  сесія Лютенської сільської ради

Дата: 06.07.2023 14:53

06 липня   2023 року в залі засідань Лютенської сільської ради відбулося пленарне засідання  двадцять  другої  сесії Лютенської сільської ради восьмого скликання. Сесії передувало розширене засідання постійних комісій сільської ради.

Участь у сесії взяли  13  депутатів  із 22 обраних .

Вів  засідання сільський голова Володимир Омельченко.

Перед початком  сесії депутати вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих українців у розв’язаній росією  загарбницькій війні.

Потому депутати  затвердили звіт про виконання сільського бюджету Лютенської територіальної громади за І  півріччя   2023 року .

Сесія   внесла зміни   до ряду програм:  Програми соціально - економічного розвитку Лютенської сільської ради на 2023 рік ; Програми розвитку місцевого самоврядування Лютенської сільської ради на 2020-2024 роки;  Програми здійснення  компенсаційних виплат за пільговий проїзд автомобільним транспортом окремих категорій громадян Лютенської сільської ради на 2022-2024 роки; Програми з благоустрою території Лютенської сільської ради на 2022-2024 роки;  Комплексної програми розвитку освіти Лютенської сільської ради на 2022-2024 роки ; Програми розвитку культури і спорту Лютенської сільської ради на 2022-2024 роки; Програми розвитку дорожнього господарства Лютенської сільської ради  на 2022 - 2024 роки ; Програми цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки на території Лютенської сільської ради на 2022-2024 роки; Програми надання соціальних послуг комунальним закладом « Центр надання соціальних послуг» виконавчого комітету Лютенської сільської ради у 2022 -2024 роках.

Депутати прийняли рішення про внесення  змін до бюджету Лютенської сільської територіальної громади на 2023 рік відповідно до  затверджених вище змін до програм.

Також прийнято рішення про продовження дії місцевих податків та зборів на території Лютенської сільської ради на 2024 рік;   затверджено Положення про комунальну організацію  « Рашівська місцева пожежна охорона» в новій редакції; про внесення змін до Статуту КП « Джерело» Лютенської сільської ради, про перелік об’єктів спільного користування на 2024 рік та передачу субвенцій Гадяцькій міській раді та Петрівсько -Роменській сільській раді на утримання об’єктів спільного користування у 2024 році.

Розглянуто та прийнято відповідні рішення по  20 земельних   питаннях.