Двадцять п’ята  сесія Лютенської сільської ради

Дата: 09.11.2023 14:37

09 листопада   2023 року в залі засідань Лютенської сільської ради відбулося пленарне засідання  двадцять  п’ятої сесії Лютенської сільської ради восьмого скликання. Сесії передувало розширене засідання постійних комісій сільської ради.

Участь у сесії взяли  14  депутатів  із 22 обраних .

Вів  засідання сільський голова Володимир Омельченко.

Перед початком  сесії депутати вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих українців у розв’язаній росією  загарбницькій війні.

Потому депутати  затвердили звіт про виконання сільського бюджету Лютенської територіальної громади за    9 місяців   2023 року .

Сесія   внесла зміни   до ряду програм:  Комплексної програми розвитку освіти Лютенської сільської ради на 2022-2024 роки ; Програми розвитку культури і спорту   Лютенської      сільської    ради на 2022-2024 роки; Програми « Безпечне та якісне харчування в закладах освіти Лютенської сільської ради на 2022-2024 роки».

Депутати прийняли рішення про внесення  змін до бюджету Лютенської сільської територіальної громади на 2023 рік відповідно до  затверджених вище змін до програм.

Депутати внесли зміни до переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ « Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Лютенської сільської ради; затвердили інформаційні та технологічні картки послуг, які надаються через ЦНАП.

Прийнято рішення про створення Центру культури та дозвілля Лютенської сільської ради та  його  структурних підрозділів .

Депутати обговорили колективне звернення жителів вулиці Трилева с.Лютенька та прийняли рішення  « Про обмеження ( заборону) руху вантажного, великогабаритного та великовагового транспорту вулицею Трилева с.Лютенька».

Також   розглянуто та прийнято відповідні рішення по  37 земельних   питаннях.