08 Серпня, 2022 р., 14:51
Комунальна установа «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради інформує, що Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив перші результати НМТ-2022.
28 Липня, 2022 р., 07:00
        Відповідно до  Указу Президента України №423/2021 від24.08.2021 «З метою  утвердження спадкоємності  понад тисячолітньої історії українського державотворення,  спираючись на історію української державності, яка сягає своїм корінням часів заснування міста Києва та розквіту держави за часів князя Київського Володимира Великого — державотворця, який прийняттям у 988 році Християнства засвідчив цивілізаційний вибір Київської Руси, спадкоємцями якої є, зокрема, Галицько-Волинське князівство, Українська козацька держава, Українська Народна Республіка, Західноукраїнська Народна Республіка, Українська Держава, Карпатська Україна та сучасна Україна, вшановуючи пам’ять та засвідчуючи повагу до діяльності Тараса Шевченка, Миколи Костомарова, Володимира Антоновича, Михайла Драгоманова, Івана Франка, Лесі Українки, Михайла Грушевського, інших видатних представників національної еліти, а також борців за державність та незалежність України, керуючись Актом проголошення незалежності України від 24 серпня 1991 року, схваленим 1 грудня 1991 року всенародним голосуванням, дбаючи про благо Вітчизни та боронячи суверенітет, територіальну цілісність і незалежність України, а також зважаючи на необхідність утвердження історичної справедливості»
06 Липня, 2022 р., 14:40
         06 липня    2022 року в  залі  засідань Лютенської сільської ради відбулося пленарне засідання  п'ятнадцятої    сесії   Лютенської  сільської ради восьмого скликання.  Участь у сесії взяли  13  депутатів  із 22 обраних .
04 Липня, 2022 р., 11:03
Міністерством цифрової трансформації України створено Єдиний державний вебпортал для збору пожертв на підтримку України «UNITED24».
29 Червня, 2022 р., 11:40
UNITED24 — ініціатива Президента України Володимира Зеленського. Завдання фандрейзингової платформи — стати головним вікном для збору пожертв на підтримку Украіїни. Кошти надходять на рахунки Національного банку України та спрямовуються профільними міністерствами на найголовніші потреби за трьома напрямами:
28 Червня, 2022 р., 08:23
Сьогодні, 28 червня 2022 року,  Україна відзначає  День Конституції.
27 Червня, 2022 р., 08:18
Центр підтримки підприємців Дія.Бізнес в Ужгороді оголошує старт спільного проєкту з Новою поштою щодо логістичної допомоги бізнесу в перевезенні обладнання чи продукції під час релокації.