Огляд потреб та викликів спеціалістів(-ок) допомагаючих професій, які надають допомогу потерпілим від війни

Дата: 05.07.2024 08:29
Кількість переглядів: 30

Фото без опису  Cкачати звіт у форматі PDF

 

 

Огляд потреб та викликів спеціалістів(-ок) допомагаючих професій, які надають допомогу потерпілим від війни / Рибак В. —  Київ: ГО «Вектор прав людини», 2023. — 49 с.
Дизайн: Марина Крутько
Літературне редагування: Мирослава Косар
 
У публікації надається короткий огляд потреб українських надавачів психологічної, правової та іншої допомоги та викликів, що стоять перед ними в умовах війни росії проти України. Інформація підготовлена за результатами опитувань, що на початку 2024 року провела ГО «Вектор прав людини» серед представників(-ць) державного і недержавного секторів, які надають психологічну та/або правову допомогу в умовах війни після повномасштабного вторгнення росії на територію України.
 
Публікація стане в нагоді психологам(-гиням), психотерапевтам(-кам), представникам(-цям) медичної спільноти, соціальним працівникам(-цям), адвокатам(-кам), юристам(-кам), медіаторам(-кам), представникам(-цям) представникам українських та закордонних громадських організацій, органів державної влади, місцевого самоврядування, донорських організацій, дослідникам(-цям) та всім зацікавленим.
 
Це видання підготовлено за фінансової підтримки Європейського Союзу. Його вміст є виключною відповідальністю ГО «Вектор прав людини» і не обов'язково відображає погляди Європейського Союзу.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора