сервісний центр мвс

02 Червня, 2023 р., 15:28
Обміняти або відновити посвідчення водія тепер можна в мобільному додатку Дія. Про це розповів начальник територіального сервісного центру № 5345 (на правах відділу, м. Гадяч) РСЦ ГСЦ МВС в Полтавській області (філія ГСЦ МВС) Анатолій Танчик. Він пояснив, що громадяни можуть замовити фізичний документ та забрати його у сервісному центрі МВС або ж замовити Е-посвідчення, тобто цифрове, яке діє на території України.
30 Травня, 2023 р., 16:12
Починаючи з 2015 року система сервісних центрів МВС зазнала докорінної трансформації із сумнозвісних «МРЕВ» у якісні, сучасні, зручні за формою та змістом державні сервіси.
18 Травня, 2023 р., 09:27
З 11 травня для отримання послуг сервісних центрів МВС можна надавати паспорт громадянина України для виїзду за кордон або ж його електронний варіант в застосунку Дія, як документ, що посвідчує особу. Це передбачено Постановою Кабінету міністрів України від 2 травня 2023 року № 454. Раніше, для ідентифікації особи, обов’язково потрібно було надати внутрішній паспорт, пояснила заступник начальника регіонального сервісного центру МВС в Полтавській області Ірина Пархоменко.
15 Травня, 2023 р., 08:38
Процедура звернення до уповноважених органів внаслідок викрадення паспорта є однаковою в більшості країн. Як і в Україні, закордоном необхідно відразу звернутись до найближчого відділення поліції для складання заяви про втрату паспортного документа.
08 Травня, 2023 р., 08:18
В Україні заборонили замовляти та виготовляти індивідуальні номерні знаки з символікою, що асоціюється з повномасштабним вторгненням росії в Україну. Це передбачено постановою Кабінету міністрів України № 367 від 21 квітня 2023 року.
03 Травня, 2023 р., 16:02
01 Травня, 2023 р., 08:20
У застосунку Дія запрацювалапослуга скасування належного користувача. Досі в додатку можна було лише призначити належного користувача, а скасувати тільки при особистому зверненні до сервісного центру МВС або ж в Електронному кабінеті водія.
26 Квітня, 2023 р., 15:51
З 25 квітня в застосунку Дія стала доступна послуга скасування належного користувача. Дотепер його можна було скасувати під час особистого звернення до сервісного центру МВС або ж в Електронному кабінеті водія. Начальник миргородського сервісного центру МВС Володимир Кальченко пояснив алгоритм, за яким можна скористатися цією послугою:
24 Квітня, 2023 р., 09:01
Подали заяву на оформлення ID-картки чи паспорта для виїзду за кордон? Пам’ятайте: Ви завжди можете перевірити стан готовності своїх документів. Як? Просто скористайтеся онлайн-сервісом на сайті ДМС  "Перевірка стану оформлення документів" (https://dmsu.gov.ua/services/docstate.html), переваги якого уже оцінили мільйони українців!
21 Березня, 2023 р., 11:05
Однією з найпопулярніших послуг сервісних центрів МВС залишається видача посвідчення водія. Торік до алгоритму навчання кандидатів у водії внесли зміни, тож зараз теоретичний та практичний курси навчання розділені.